VIDEO. “Mēs nekarojam ar Ukrainas karaspēku. Mēs karojam ar NATO karaspēku,” pašpasludinātās Luhanskas Tautas Republikas līderis 84

Krievijas televīzijas pārraidē tās vadītāja Olga Skabejeva jautāja pašpasludinātās Luhanskas Tautas Republikas līderim Andrejam Maračko, kāpēc Krievijas karaspēks virzās uz priekšu metru pa metram, bet ukraiņi – ciematu pa ciematam? Kapēc ukraiņiem sokas labāk? Ar ko tas ir saistīts un kad situācija mainīsies?

Veselam
Daudzi to dara katru rītu, pat nenojaušot risku: kardiologs nosauc 7 kļūdas, ko kategoriski nedrīkst darīt uzreiz pēc pamošanās 12
Kokteilis
Tām vairs nebūs nekādas vērtības! “Laika ceļotājs” nosauc 10 lietas, kuras vienkārši izzudīs līdz 2055. gadam
Cilvēki, kas tērē naudu šīm 5 lietām, nekad nekļūs bagāti
Lasīt citas ziņas

“Ņemsim vērā to, ka mēs nekarojam ar Ukrainas karaspēku. Mēs karojam ar NATO karaspēku. Viņiem ir milzīgi resursi. Šobrīd viņu resursi ir pārāki par mūsu resursiem. Viņu galvenais resurss ir izlūkošana. Viņi seko mūsu kustībām ar satelīta palīdzību. Tas dod viņiem ļoti lielas priekšrocības, un viņu izredzes gūt panākumus ir augstākas nekā mūsu izredzes,” atbildēja Maračko.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.