VIDEO. Pēc futbola spēles Daugavas stadionā turku fani sakaujas ar vietējiem līdzjutējiem 84

Pēc vakardienas futbola spēles Daugavas stadionā līdzjutēji uzkurinātās sajūtas izlika dūrēm ārpus arēnas. Turku fani sakāvās ar latviešiem, ko kāds X lietotājs arī iemūžināja video.

Kokteilis
Šīs preces padomju laikā tika uzskatītas par amorālām: tās veikalā pirka ar nosarkušu seju
Jābūt gatavai ne tikai somai: 10 lietas krīžu vai kara situācijās, par kurām daudz nerunā, bet var glābt dzīvību 1
Tuvākajā laikā Tramps gatavojas Aleksandram Lukašenko pasniegt “īpašu dāvanu”
Lasīt citas ziņas

Brīdinām par nepatīkamiem skatiem. Viena no kautiņā iesaistītajiem redzams, ka pārsista galva. Turpat blakus ir viens policists, kurš gan uzreiz neskrien vīrus šķirt. Drīz vien ieradās NPMD un vīrieti aizveda uz slimnīcu. Tālāk video redzami vairāki ievainoti cilvēki, vienam vīrietim asiņojoša mute, kāds cits saķēris galvu.

Jau ziņots, ka RFS ceturtdien Rīgā UEFA Eiropas līgā spēlēja neizšķirti 2:2 ar vienu no turnīra favorītēm Turcijas klubu Stambulas “Galatasaray”, izcīnot pirmo punktu grupas turnīrā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.