VIDEO. Pie vīrieša mājas durvīm Lielbritānijā pieklauvēja divi jaunieši, pēc kā pārsteigtais saimnieks gluži vai zaudēja valodu… 21

Lielbritānijā kāds vīrietis palika bez vārda pēc tam, kad godīgs jauniešu pāris pieklauvēja pie viņa durvīm un atdeva 180 sterliņu mārciņu, ko viņš bija netīšām nometis zemē.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Pols Lions bija izņēmis skaidru naudu, iepērkoties netālu no savām mājām Mersisaidā, Liverpūlē.

Ienācis pa mājas namdurvīm un nepaspējis pat noģērbties, viņš izdzirdēja kādu klauvējam pie viņa namdurvīm. Tur stāvēja jauns pāris, Džerods un Čārlija, kas bija pamanījuši, ka Pols nomet zemē naudu, un vēlējās to godīgi atdod viņam atpakaļ.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņi man jautāja, vai esmu nometis naudu, un es tobrīd to nebiju pamanījis, bet, kad es pārbaudīju, man pietrūka naudas. Es pateicos viņiem un centos viņiem atdarīt, bet viņi neko nepieņēma,” stāsta Pols.

Pēc tam vīrietis pārbaudījis videomateriālu no durvju zvana sistēmas, lai redzētu, kurā brīdī viņš nometis naudu, un kā situācija tālāk ir attīstījusies.

“Viņi diezgan viegli varēja aiziet prom ar naudu un es nekad nebūtu to aptvēris,” piebilst Pols.

Vēlāk ar šo pozītīvo stāstu viņš dalījās vietnē “Facebook” un tam tika pievērsta liela uzmanība. “Daži jauniešu ģimenes locekļi man atsūtīja ziņas, ka ir tik lepni par viņiem, turklāt viņi ir tikai 17 gadus veci. Es to nebiju gaidījis,” atzīst Pols.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt