VIDEO. Policisti izglābuši vīrieti, kurš vairākas dienas bija apglabāts zem zemes, kad dzirdējuši viņa apslāpētos saucienus pēc palīdzības 8

62 gadus vecs vīrietis, kurš četras dienas pavadīja aprakts zem zemes, tika izglābts pēc tam, kad policija izdzirdēja viņa apslāpētos saucienus pēc palīdzības.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Policijas darbinieki Moldovā vīrieti atrada, veicot citas lietas izmeklēšanu – 74 gadus vecu sievieti pirmdien viņas mājās mirušu atrada radinieks, ziņo “DailyMail”.

Policija arestēja kādu aizdomās turamo par viņas nāvi un, pārmeklējot viņa māju tajā pašā ciematā, dzirdēja apslāpētus palīdzības saucienus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņi sāka rakt un atrada ieeju pagaidu kapā, kur 18 gadus vecs vīrietis bija iesprostojis 62 gadus veco vīrieti.

Trešdien publiskotajos policijas materiālos redzams, kā vīrietis tiek izvilkts. Viņš bija pie samaņas un viņam bija brūce kaklā.

Tiesu medicīnas speciālisti pirmdien, 13. maijā, tika izsaukti uz dzīvesvietu Ustijā, Moldovas ziemeļrietumos, kur savās mājās tika atrasta mirusi vecāka gadagājuma sieviete.

Tehniskās, kriminālās un tiesu ekspertīzes centra speciālisti konstatēja, ka sieviete mirusi pēc fiziska uzbrukuma un smagiem ievainojumiem.

Amatpersonas ātri identificēja 18 gadus vecu mirušās radinieku kā aizdomās turamo viņas slepkavībā. Gan upura, gan jaunieša vārds vietējiem medijiem nav atklāts.

Tiek ziņots, ka aizdomās turamais atrasts savās mājās reibuma stāvoklī. Tiek uzskatīts, ka viņš policijas nopratināšanas laikā sniedza “mulsinošu” un “nekonsekventu” paziņojumu.

Kad policisti pārmeklēja viņa māju, meklējot pierādījumus, viņi dzirdēja satraucošas skaņas un saucienus pēc palīdzības, kas nāca zemes netālu no mājas.

Viņi devās pretī troksnim, sāka rakt un atrada vīrieti, kurš bija apbedīts pagaidu kapā, kas klāts ar zemi.

Viņš bija guvis brūci kaklā, taču bija dzīvs un pie samaņas.

Vīrietis policijai pastāstīja, ka sestdien kopā ar pusaudzi lietojuši alkoholu, kad viņi sākuši strīdēties.

Reklāma
Reklāma

Pēc tam aizdomās turamais viņam uzbrucis ar nazi, pēc tam iesprostoja viņu pagaidu kapā, apraka dzīvu un noklāja ieeju ar zemi.

Amatpersonas uzskata, ka pusaudzis vecāka gadagājuma sievieti noslepkavoja nākamajā dienā vai svētdienas vakarā, vai agrās pirmdienas stundās.

Viņam piemērots apcietinājums, policija un prokuratūra turpina izmeklēt lietu par slepkavību un slepkavības mēģinājumu. Ja jaunietis tiks atzīts par vainīgu, viņam draud mūža ieslodzījums.

Izglābtais vīrietis ārstējas slimnīcā.

Kāds vietējais par mirušo upuri sacījis: “Viņa bija ļoti pieklājīga sieviete, nevienam ar viņu nebija nekādu problēmu.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.