Bobans Marjanovičs ar slotu.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šā brīža otrs garākais spēlētājs Bobans Marjanovičs, kura augums ir 2,24 metri, divās spēlēs pēc kārtas varēja izmantot sava auguma priekšrocības, ar slotas kāta palīdzību izbakstot bumbu no groza konstrukcijas.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

Kristaps Porziņģa komandas biedrs Dalasas “Mavericks” rindās Marjanovičs ir otrs garākais spēlētājs līgā aiz Bostonas “Celtics” basketbolista Tako Falla, kurš ir par diviem centimetriem garāks.

Pirmdien “Mavericks” spēlē pret Jūtas “Jazz” bumba pēc pretinieku metiena pirmajā ceturtdaļā iesprūda aiz groza piestiprinātās kameras konstrukcijā. Vispirms ar slotas kāta palīdzību to centās izbakstīt Porziņģis, taču neveiksmīgi. Palīgā nāca Marjanovičs, kurš par latvieti ir trīs centimetrus garāks, un ar pirmo mēģinājumu izsita bumbu ārā.

Smieklīgi, ka līdzīga epizode bija arī trešdienas spēlē, kurā “Mavericks” mājās uzvarēja Sakramento “Kings”. Šoreiz bumba iesprūda ceturtajā ceturtdaļā pēc mājinieku metiena. Un arī šoreiz talkā nāca Marjanovičs, kurš pamatīgu ovāciju pavadīts bumbu šoreiz izbakstīja vien ar trešo reizi.

Marjanovičs šosezon 27 spēlēs vidēji guvis 6,0 punktus un izcīnījis 4,2 atlēkušās bumbas.