Foto – Dainis Bušmanis

VIDEO. “Priecājos, ka aizbraucu dzīva mājās…” Pasažiere sašutusi par autobusa šofera rīcību, kas apdraudējusi citu drošību 61

Sabiedriskā autobusa pasažierei Daivai aptuveni 250 km garais brauciens no Rīgas autoostas līdz Baltinavai izvērtās pavisam satraucošs. Viņa novēroja, ka autobusa šoferis, atrodoties pie stūres, nododas dažādām blakus nodarbēm, kas ir pretlikumīgas un viņai nepieņemamas, jo apdraud citu drošību, ziņo raidījums “Bez Tabu”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

“Sēdēju pašā priekšā. Sākām braukt. Vadītājam uzreiz rokās bija telefons, jau Rīgā. Es redzēju, ka viņš spēlē, pat nezinu, kā to spēli nosaukt, tā kā [spēļu] automātus. Tāda spēle bija,” apgalvo “Bez Tabu” skatītāja, kura uzņēmusi arī video.

Viņa piebilst, ka autobusa “Ecolines” vadītājs pie stūres ar telefonu rokās braucis gandrīz visu reisu. Brīžos, kad viedierīce nolikta maliņā, šoferis darījis citas blakus lietas. Tobrīd autobusā atradušies arī vismaz 20 pasažieru.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es priecājos, ka es aizbraucu dzīva mājās,” viņa pauž savu sašutumu.

Par video redzamo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process, tiek skaidrota vadītāja identitāte. Par šādu pārkāpumu var tikt piemērots naudas sods no 25–100 eiro, kā arī viens soda punkts, raidījumam apgalvo Līna Bagdone, Valsts policijas pārstāve.

“Ecolines” pārstāve raidījumam norāda, ka šoferis ir identificēts un viņam ir uzaicināts sniegt paskaidrojumu. “Uzņēmums nosoda šādu rīcību un iestājas par drošas braukšanas pamatprincipu ievērošanu,” viņa apgalvo.

Taču Daiva pauž apņēmību vērsties Valsts policijā, uzskatot, ka autovadītājs ir jāsauc pie atbildības, lai šādas dzīvību apdraudošas darbības neatkārtotos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.