Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Prinča Harija sieva Megana Mārkla nosaukusi galveno aksesuāru, kas sievieti padara par veiksmīgu3

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

35 gadus vecā prinča Harija sieva, Megana Mārkla, kādā videokonferencē atklājusi to, kas sievieti padara par veiksmīgu. Bijusī seriāla “Ģēnijs uzvalkā” zvaigzne paziņojusi, ka tam ir nepieciešams tikai viens vienīgs “aksesuārs”.

Video sarunas laikā Megana izskatījās eleganti un ieturēti. Bijusī aktrise bija sasējusi savus garos matus zirgastē, lietojusi neuzkrītošu make-up un uzvilkusi elegantu, baltas krāsas kostīmu. Sarunas laika prinča Harija sieva sēdēja savas jaunās mājas viesistabā pie kamīna.

Megana sarunājās ar vairākām brīvprātīgajām darbiniecēm no labdarības organizācijām. Sarunas tēma bija par iespējamo palīdzību sievietēm, kurām nav darba. Brīvprātīgie palīdz šīm sievietēm organizēt darba pārrunas. Megana Mārkla atzinās, ka neskatoties uz to, ka ārējais izskats darba pārrunu laikā ar iespējamo darba devēju spēlē ļoti nozīmīgu lomu, tikpat liela nozīme ir arī iekšējais pārliecībai.

“Ārējais izskats ir svarīgs, taču tieši tas, kā mēs jūtamies iekšēji, galu galā, kļūst par izšķirošo faktoru un “aksesuāru”. Pārliecība par sevi ir tā ieta, kas ir pamanāms uzreiz – brīdī, kad jūs ieejat telpā un sākat sarunu. Tieši tā ir jūsu veiksmes atslēga!” – sarunas laikā sacīja Megana un viņas vārdi citēti izdevumā “Daily Mail”.

Video saruna angļu valodā, kurā piedalījās Megana Mārkla:

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.