Latvijā
Sabiedrība

Neļaut “sevi vairs čakarēt”! Gobzems aicina uz pulcēšanos “ielās”36


Aldis Gobzems.
Aldis Gobzems.
Foto: Zane Bitere/LETA

Ziņa pulksten 11.20 papildināta.

Saeimas deputāts Aldis Gobzems aicinājis uz pulcēšanos “ielās” 10.oktobrī, lai cita starpā iestātos arī pret nesamērīgu nekustamā īpašuma nodokli un paustu savu pozīciju arī citos jautājumos, liecina viņa ieraksti sociālajā tīklā “Facebook”.

Gobzems aģentūrai LETA pauda, ka aicina pasākumā piedalīties visu partiju un profesiju cilvēkus, kuri ir neapmierināti ar esošās varas attieksmi pret sabiedrība. Politiķis norādīja, ka aicinās dalībniekus pasākumā publiski izteikties.

Deputāts norādīja, ka attiecībā uz 10.oktobra pasākumu viņš saskata trīs iespējamos scenārijus. Ja uz pasākumu ieradīsies 100 cilvēki, Gobzems tajā pašā dienā aiziešot prom no politikas.

Ja atnāks 1000 cilvēki, tad politiķis būšot pilnībā pārliecināts, ka sabiedrība ir jāturpina “modināt”, savukārt 10 000 dalībnieku liecinātu, ka pārmaiņas nav tālu, norādīja politiķis. 10.oktobra pasākums neesot saistīts ar jaunās partijas gaidāmo dibināšanu, pauda deputāts.

Atbildot uz jautājumiem topošo partiju, deputāts norādīja, ka motivācijas vēstules ir saņemtas no 500 līdz 600 cilvēkiem. Gobzems esot ticies ar apmēram 200 cilvēkiem un viņam esot “laba sajūta”, ka ir liels atbalsts plašos sabiedrības slāņos.

10.oktobrī mēs ejam ielās! Tkrekli visiem, kuri ir apmaksājuši un/vai pieteikušies būs pieejami nākamās nedēļas sākumā….

Posted by Aldis Gobzems on Piektdiena, 2020. gada 11. septembris

Politiķis akcentēja, ka partija netiek veidota “klasiskā izpratnē” apvienojot atpazīstamus cilvēkus, bet gan dažādus iedzīvotājus, gan turīgākus, gan mazāk turīgus, lielākoties privātā sektorā strādājošos, arī mazos un vidējos uzņēmējus un atsevišķus valsts sektora darbiniekus.

Lielākā daļa atbalstītāju ir vecumā no 30 līdz 50 gadiem, reizē partijā vēlas darboties arī jaunāki iedzīvotāji un vecāka gada gājuma cilvēki, piebilda Gobzems.

Saeimas deputāts plašāku informāciju sola publicēt tuvāk pasākuma dienai. Parlamentārietis raksta, ka aicina aizstāvēt savu valsti, neļaut “sevi vairs čakarēt”, kā arī mācīties “iziet ielās ar gaumi un gribasspēku”.

Politiķis mudina iedzīvotājus piedalīties pasākumā, ja cilvēki negrib “nekustamā īpašuma nodokli, ar ko jums visu atņem, cietumu Liepājā skolu vietā, negribat, ka ierobežo jūsu pārvietošanos, ka jums vairs never bankas kontu, ka jums tikai paceļ nodokļus, bet nesamazina valsts sektoru”.

Saistītie raksti

Gobzems akcentē, ka, ja iedzīvotāji grib izmainīt valsti, tad viņiem ir jābeidz gaidīt izmaiņas, jo “izmaiņas esat jūs paši”, un aicina cilvēkus 10.oktobrī “atrasties ielās”.

Politiķis norādījis, ka pasākumam vajadzēs palīdzību ar skaņu, gaismu, skatuvi un mūziku, aicinot jebkuru interesentu piedalīties pasākuma organizēšanā.

Kā ziņots, Saeimas deputāts Gobzems 22.novembrī solījis dibināt jaunu politisko partiju.

Gobzems pagājušajā gadā tiks izslēgts no partijas “KPV LV”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Tagad meitenes mācīsies zāģēt, urbt un virpot, savukārt zēniem būs jāapgūst tamborēšana, adīšana un šūšana 24
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO, FOTO. Francijas prezidents Emanuels Makrons, viesojoties prezidenta pilī, koķetē ar sievu Bridžitu 1
1 stunda
LA
Laukos.lv
Laukos
Daudzi latvieši domā, ka Igaunijā viss ir labāk. Cik reāli tas ir, atklāj “E-piim” valdes priekšsēdētājs Jānuss Murakass
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Un citiem latgaliešiem pasaki, ka vajag viņu vajag gāzt na**j!” Ubanovičs Saeimā aizmirst izslēgt mikrofonu
16 minūtes
LA
LA.LV
Veselam
Pēteris Apinis: “Placebo, nocebo un Covid 19, jeb – kādēļ ar baidīšanas kampaņām tiek nodarīts vairāk slikta nekā laba!” 5
3 stundas