Foto: Skaties.lv lasītājs

VIDEO: Rīgā piestājusi viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām “Melnā pērle” 0

Pievieno LA.LV

Rīgā piestājusi viena no pasaulē dārgākajām un lielākajām jahtām – “Black Pearl”, kas pieder krievu miljonāram Oļegam Burlakovam, vēstīja “TV3 Ziņas”.

Mājas
Ja cilvēks uzaudzis nabadzībā, viņam kā pieaugušajam ir grūti atteikties no šiem 7 ieradumiem
“Šodien uz vīra vārda jau tiek vērts konts amerikāņu bankā. Nu nopietni?” Sieviete nikna uz CSDD; LA.LV izpēta, vai tas ir reāli iespējams
Kokteilis
Kurā datumā esi dzimusi? Lūk, ko sievietēm numeroloģija sola mīlestībā, darbā un finansēs
Lasīt citas ziņas

Jahtu “Black Pearl” būvējis Nīderlandē bāzētais “Oceanco”, un tās būvniecība pabeigta 2018. gadā. Jahtas garums sasniedz 106 metrus, tās vērtība ir 200 miljoni ASV dolāru.

Krievu biznesmenis Oļegs Burlakovs darbojas finanšu, cementa un dabasgāzes jomā, un viņa turība tiek lēsta 650 miljonu ASV dolāru apmērā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.