Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Roberto Meloni un Aivis Ceriņš drosmīgi izlemj tikt vaļā no padušu spalvām. Kā viņiem gāja?0

Publicitātes foto

Televīzijas kanāls RīgaTV 24 rudens sezonā nācis klajā ar pavisam jaunu raidījumu “Ceļā uz pārliecību”, kurā dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj savus kompleksus, kā arī slēptākos pārdzīvojumus, kuri saistīti ar vizuālo izskatu.

Pirmajā epizodē kopā ar raidījuma vadītāju Leldi Ceriņu, skatītāji varēja vērot vai tiešām estētiskā medicīna vīriešiem joprojām ir „Tabu” tēma? Drosmīgo izaicinājumu, likvidēt padušu spalvas ar lāzerepilācijas palīdzību, pieņēma TV personības un pasākumu vadītāji Roberto Meloni un Aivis Ceriņš.

„SIA Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds iepazīstinot ar jaunākajām tehnoloģiskajām iespējām estētiskajā medicīnā, uzsvēra, ka sabiedrībā ir nedaudz iestagnējis priekštats, proti: „Vīriešiem nav jābūt ļoti skaistiem, viņiem ir jābūt mazliet skaistākiem par velnu”. Tomēr, Māris ir pārliecināts: “Vīrieši mainās, vēloties būt pievilcīgi, viņu interesēs ir dzīvot ilgāk un izskatīties labi!”

Raidījuma dalībnieki Roberto un Aivis, uzsākot izaicinājumu, jutās gana drosmīgi un pašpārliecināti, taču, izrādījās, ka sāpju slieksnis ir zemāks kā kungi domājuši un procedūras abus pārsteidza ar līdz šim nepieredzētām sajūtām.

Roberto atzina, ka itāļu vīrieši ir daudz emocionālāki un jutīgāki, tāpēc procedūras laikā, viņš ļāvis vaļu sajūtām un skaļā balsī iekliedzies. Tomēr, labā mērķa vārdā, paciest 10 minūtes nepatīkamās sajūtas, noteikti bijis tā vērts.

Saistītie raksti

Arī Aivis atzina, ka viņam apzināti nepatīk pakļaut sevi sāpēm, un vērojot Roberto pašpārliecināto attieksmi pirms filmēšanas, nosmēja, ka “Itālis izskatījies drošs kā ērglis, bet beigās izrādījies, ka ērglim spalviņas vairāk deg”. Pirms procedūras, Ceriņš gatavojies lielākām sāpēm, taču, beigās izrādījies, ka process nav tik sāpīgs kā domāts.

Sezonas laikā, skatītājiem kopā ar raidījuma vadītāju Leldi Ceriņu būs iespēja just līdzi tādiem publiskiem cilvēkiem kā Signei Meirānei, Dārtai Danēvičai, Jolantai Gulbei Paškevičai, Kašeram, Tomam un Laurai Grēviņiem, Indrai Salcevičai, Janai Duļevskai un citiem, kopīgi pieredzot vairāk nekā 15 dažāda veida procedūras.

Raidījums tapis sadarbībā ar VC4 un ir redzams RīgaTV 24 ēterā katru sestdienu plkst. 21:30.

Video, kā Roberto Meloni un Aivis Ceriņš izbadīja lāzerepilāciju:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

VB
Vija Beinerte
Latvijā
“Patlaban durts tiek cilvēcības sirdī.” Vija Beinerte sarunājas ar Juri Rudevski par valodu, dzimumu, mākslu un cenzūru
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Atņemot brīvpusdienas skolēniem, Latvijas sabiedrībā nav cieņas Saeimai!” Gobzems kolēģiem velta stingrus pārmetumus
4 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
Apstulbuši bija pat tiesneši. Igors Vihrovs – vingrotājs, kurš sajūsmināja visu Latviju
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ar politiķu palīdzību izveidota sistēma, lai banku sektors varētu pelnīt milzu naudu, atklāj ģenerālprokurors
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princeses Diānas bijušais miesassargs atklājis ļoti intīmas detaļas par viņas dzīvi 5
11 stundas