Samanta Tīna un viņas bekvokālistes "Eirovīzijas" dziesmu konkursa atklāšanā

VIDEO. Samanta Tīna publisko “Eirovīzijas” rezerves variantu: fani pārliecināti, ka šis tērps un izpildījums ir krietni labāks par Roterdamā redzēto 35

Latviešu dziedātāja Samanta Tīna, kura nesen pārstāvēja Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, soctīklā “Instagram” publicējusi video, kas esot bijis jānofilmē katrai valstij gadījumā, ja konkursā uz skatuves nevarēs uzstāties klātienē pandēmijas dēļ.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

“Šis gads bija kas pavisam nebijis visiem- ņemot vērā šā brīža situāciju, katrai valstij bija jānosūta savs iepriekš sagatavots, nofilmēts BACK UP Video, ja nu kāda delegācija uz skatuves tomēr nevarēs uzstāties pandēmijas dēļ. Šis video sagatavots un filmēts Latvijā!

Jā, šis brīnum skaistais tērps sākotnēji bija domāts lielajai Eirovīzijas skatuvei, taču pēc mēģinājumiem nācās pieņemt lēmumu par citu tērpu, lai cik šis tērps ir vienreizējs, taču es šajā ampluā nezin kāpēc jutos kareivīgi, pat mazlietiņ agresīvi, kas negāja kopā ar dziesmas sievišķīgo vēstījumu.

CITI ŠOBRĪD LASA
"Eirovīzijas" 2021.gada dziesmu konkursa otrais pusfināls

Man ir ļoti svarīga iekšējā sajūta, lai arī cik ļoti skaistais tērps vilinātu! Paldies @kasherbloom , kurš mani saprata, pieņēma un profesionāli tika galā atkal!” – Samanta Tīna raksta pie publicētā video.

Jāteic gan arī tas, ka fani pie šī video dziedātāju apbēra ar “sirsniņām” un komplimentiem un lielākā daļa bija vienisprātis – gan tērps, gan dziesmas izpildījums bijis krietni labāks par to, kas bija redzams uz “Eirovīzijas” skatuves Roterdamā.

“Woow, šis bija daudz labāk!”, “Lielisks video! Pat daudz labāks par finālu!! Man ļoti patika!! Tā tālāk tikai turpināt! You rock!”, “Ļoti labi! Abi tērpi ir skaisti, uz visiem 100%. Izpildījums -spēcīgi. Man personīgi ļoti patīk”, “Šitais tērps daudz labāks bija, nekā finālā!”, “Šis variants vairāk iekrīt acīs un piesaista skatienu. Atmiņā paliekošs” – rakstīja fani pie publiskotā video.

LA.LV Aptauja

Kurš Samantas tērps un priekšnesums tev patika labāk?

  • Šis "rezerves variants" un, protams, arī tērps!
  • Tas variants, kas bija redzams "Eirovīzijas" pusfinālā
  • Abi!
  • Ne viens, ne otrs!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.