VIDEO. Satraukums, vēlme pieturēties pie krēsla un izvairīšanās no acu kontakta – Putina tikšanās ar Dzjiņpinu 54

Kā jau ziņots, vakar Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins Maskavā ticies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kur abi apsprieduši Ukrainas jautājumu.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Lasīt citas ziņas

Internetā nonākuši vairāki video no šīs tikšanās, kuros redzama gan sasveicināšanās, gan atvadas, gan fragmenti no pašas sarunas.

Redzams, kā sarunas laikā Putins izvairās skatīties Dzjiņpinam acīs, lielākoties skatiens ir vērsts uz leju. Putina rokas stingri turas pie krēsla malām un kājas kratīšana liecina par acīmredzamo satraukumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Leta ziņo, ka Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins tiekoties Maskavā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu paudis Ķīnas apņēmību spēlēt konstruktīvu lomu “Ukrainas jautājuma”, kā Pekina dēvē Krievijas pret Ukrainu izvērsto pilna mēroga karu, noregulējumā, vēsta Ķīnas oficiālā ziņu aģentūra “Siņhua”.

“Tikšanās gaitā pusēm bija padziļināta viedokļu apmaiņa Ukrainas jautājumā. Sji Dzjiņpins paziņoja, ka Ukrainas jautājumā vairojas balsis par mieru un saprātu, vairums valstu iestājas par spriedzes deeskalāciju, par mieru un sarunām un pret eļļas liešanu ugunī. Vēsture rāda, ka konflikti galu galā jārisina dialoga un sarunu ceļā,” norāda “Siņhua”.

Aģentūra atgādina, ka Ķīnas puse nule kā publiskojusi īpašu dokumentu ar nosaukumu “Ķīnas pozīcija attiecībā uz Ukrainas krīzes politisku risinājumu”, cita starpā iestājoties pret vienpusējās sankcijām.

Atbilstoši Sji teiktajam Ķīnas puse uzskata – “jo sarežģītāk, jo vairāk mums durvis jātur atvērtas mieram, jo asākas pretrunas, jo mazāk mēs drīkstam atteikties no pūlēm dialoga labā”.

“Ķīna ir gatava arī turpmāk spēlēt konstruktīvu lomu Ukrainas krīzes politiskā risinājuma progresa labā,” teikts “Siņhua” materiālā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.