VIDEO. Senākais tūrisma objekts Latvijā – Gūtmaņala Siguldā – ir nopietnās briesmās. Vai tiešām kādam var likties normāli tajā iegravēt savus iniciāļus? 28

Pievieno LA.LV

Senākais tūrisma objekts Latvijā, Baltijas lielākā ala – Gūtmaņala Siguldā – ir briesmās, apmeklētāji turpina to bojāt, ignorējot aizliegumu skrāpēt. Daudziem dabas parka un alas apmeklētājiem šoku radījis tas, ka atsevišķi indivīdi neievēro šo loģisko aizliegumu pat gaišā dienas laikā.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Tikai šīm četrām zodiaka zīmēm ir spēks izturēt grūtus laikus; pārējie vienkārši raudās
“Krievijas bezpilota lidaparātu iebrukums Latvijā var novest pie negaidītām sekām!” lūk, ko ukraiņu mediji raksta par mums 118
Lasīt citas ziņas

Kā TV3 raidījumam “Bez Tabu” pastāstīja kāds dabas mīļotājs, tad šie huligāni savus nedarbus dara ne tikai alā, bet staigājot arī pa alas virspusi. Uz aizrādījumiem, šie sienu skrāpētāji itin bieži nereaģē.

Savdabīgi, ka daži alas apmeklētāji raidījumam atklāja, ka neko sliktu nesaskata tajā, ka alā tiek atstāti savi iniciāļi, jo tā citu gadu varēšot saprast, kad te būts iepriekšējo reizi.

Plašāk skatieties pievienotajā video.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.