Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Tante kā triecās, tā ietriecās man sānos…” Seniore izraisa sadursmi ar baļķvedēju3

Ekerānuzņēmums no TV3 raidījuma “Degpunktā” video.

Vidzemes šosejas un Pulkveža Brieža ielas krustojumā Siguldā šo pirmdien kāda 80 gadus veca autovadītāja neievēroja baļķvedēju, kas virzījās pa galveno ceļu, un notika spēcīga sadursme. Sievietes “Opel” nonāca grāvī. Lai to izvilktu no grāvja, bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība, vēstīja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Krustojumā pie tirdzniecības centra ”Šokolāde” ap pulkst. 13 strādāja vairākas operatīvo dienestu brigādes.

“Braucu pa galveno ceļu Rīgas virzienā. Luksofors nedarbojās. Un tante, skatos, kā triecās, tā ietriecās man sānos…Un pirms manis viena mašīna aizbrauca, laikam domāja, ka darbojas [luksofors] un ietriecās, un es tur apstājos,” stāsta avārijā iekļuvušā baļķvedēja šoferis Kārlis. Viņš raidījumam apgalvo, ka abiem pie stūres sēdošajiem redzamība uz ceļa negadījuma brīdī bijusi apgrūtināta. “Jā, viņai arī saule acīs esot spīdējusi, bija arī saule tajā brīdī, viņa vecs cilvēks,” saka baļķvedēja vadītājs.

”Opel” spēkrats pēc sadursmes iebrauca grāvī, un tā vadītāja atsitās pret stūri. Kārlis steidzies pie kundzes, lai palīdzētu viņai izkļūt no automašīnas. “Izskrēju, uzreiz skatījos, kas tantei. Viņa drebēja visa! Pašam jau arī riebīga sajūta,” stāstīja Kārlis.

Sieviete tika nogādāta slimnīcā, lai veiktu veselības pārbaudes. Kārlis nekādus ievainojumus neguva. Pēc dažām minūtēm ieradās ugunsdzēsēji, lai izvilktu sadragāto ”Opel” no grāvja un sakoptu ielas braucamo daļu, ziņoja “Degpunktā”.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.