Foto: Pexels.com

Trīs mazi bērni vairākas dienas spiesti dzīvot pusbadā, jo māte aizgājusi uz randiņu un pazudusi 16

Pievieno LA.LV

Rīgā trīs mazi bērni vairākas dienas atstāti vieni kopā ar tēvu, kurš nav spējis viņus pienācīgi aprūpēt, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Lasīt citas ziņas

Bērnu māte devusies uz randiņu un pazudusi, tāpēc bērni četras dienas bija spiesti paši domāt ko ēst un kā izdzīvot.

Trauksmi par to, ka mazi bērni, iespējams, netiek pienācīgi aprūpēti, cēla kaimiņi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad operatīvie dienesti ieradās norādītajā adresē, aizdomas apstiprinājās. Atklājās, ka bērnu tēvs ir stiprā alkohola reibumā un viņam pašam nepieciešama aprūpe. Savukārt divus, piecus un septiņus gadus vecie bērni atrodas pusbadā.

Plašāk “Degpunktā” sižetā:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.