Foto: ekrānuzņēmums

Viena no vecākajām baznīcām Latvijā: 400 gadus senā koka ēka, kas pārcietusi vairākus karus, piedzīvojusi atjaunošanu 1

Pievieno LA.LV

Vien retais nojauš, ka Bārtas pagastā, kas atrodas Grobiņas novadā atrodas 1648.gadā celtā baznīca, kas pārcietusi vairākus karus un ir viena no retajām koka baznīcām Latvijā, vēstī “TV3” ziņas.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
“TV24 kolektīvs man vienmēr būs kā ģimene.” Aivis Ceriņš paziņo par aiziešanu no “Preses kluba” 7
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Lasīt citas ziņas

2013.gadā šo baznīcu sāka atjaunot un tā ir viens no skaistākajiem vēsturiskajiem pieminekļiem Latvijā. Baznīca ar vairāk kā 400 gadus seno vēsturi pulcē vēl aizvien arī draudzes locekļus.

Krūtes – Bārtas luterāņu baznīcas mācītājs Pēteris Kalks baznīcā ieradies pirms 11 gadiem un sākotnēji nemaz nav zinājis, kur tāda baznīca atrodas.

Vairāk skaties video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.