Viņi jūtas nenovērtēti un tur parādās konflikts! Inkēns par politiķiem, kuri zaudē saikni ar realitāti 30

Par politiķiem, kuri ilgstoši ir pie varas, mēdz teikt, ka viņi zaudē saikni ar realitāti.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

“Politiķi, kuri ir aktīvā politikā, ir uzlikuši sev mērķi, kas svarīgs valstij. Viņi strādā, domā, ka velta sevi visu darbam un tad parādās tā plaisa, jo viņi uzskata, ka tas visiem ir jāredz,” TV24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” stāsta Edvīns Inkēns, politiķis, žurnālists.

Viņi jūtas nenovērtēti, neieraudzīti un tur parādās konflikts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš min piemēru. “Dānijā jaunais ekonomikas ministrs nāca ar mērķi – padarīt elektrību lētāku iedzīvotājiem. Tas ir pilnīgi cits skatījums. Mums nekad nerunā šādi, kas sabiedrībai patiktu. Vai viņam izdosies vai neizdosies, to mēs redzēsim. Šādu cilvēku sabiedrība uzmana vairāk un gaida noteikto mērķi, līdz ar to viņš ir spiests censties to izpildīt,” žurnālists saka.

Atgriežoties pie Latvijas politikas, Inkēns min, ka, piemēram, Kariņa solis valdības maiņā bija vienīgi tādēļ sperts, lai pieņemtu Stambulas konvensiju, kas nav pareizi. Atbilstošs iemeslu būtu ekonomiskā krīze, bet nejau konvensijas pieņemšana.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.