Foto no Pixabay.com

Viņš domāja, ka ziņas ir izdzēstas… Kāds uzņēmējs iesūdzējis tiesā “Apple”, jo viņa sieva redzēja to, ko nevajadzēja redzēt 15

Kāds uzņēmējs no Apvienotās Karalistes pieprasījis no “Apple” 5 miljonus sterliņu mārciņu – tik daudz, cik viņš zaudējis šķiroties, jo viņa sieva iMac datorā atrada “izdzēstas” ziņas, kuras viņai nevajadzēja atrast, vēsta medijs “Dailymail“.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Uzņēmējs ar iMessage starpniecību sazinājās ar prostitūtām. Pēc tam, kad tika sarunātas tikšanās, viņš visas ziņas izdzēsa, esot pārliecināts, ka par tām neviens nekad neuzzinās.

Taču notika pretējais! Vīrieša sieva ģimenes datorā, kas bija sasaistīts jeb kopīgots ar pārējām “apple” ierīcēm, noklikšķinot uz iMessage atklāja ziņas, kas rakstītas vairāku gadu garumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc tam, kad viņa atklāja vīra neuzticību, sieviete mēneša laikā iesniedza šķiršanās pieteikumu.

Tagad uzņēmējs iesūdz “Apple” tiesā par 5 miljoniem mārciņu. Viņš apgalvo, ka tehnoloģiju gigants nav skaidri norādījis, ka iMessages, kas nosūtītas citam iPhone lietotājam, var redzēt citās saistītajās “Apple” ierīcēs, pat ja tās telefonā ir izdzēstas.

Laikrakstam The Times viņš teica: “Ja jums tiek paziņots, ka ziņa ir dzēsta, jums ir tiesības uzskatīt, ka tā ir dzēsta.

Tas viss joprojām ir diezgan sāpīgi un diezgan skarbi. Tas bija ļoti brutāls veids, kā to uzzināt [manai sievai]. Manas domas ir tādas, ka, ja es būtu spējis ar viņu racionāli aprunāties un viņai nebūtu bijis tik brutāli tas jāuzzin, es, iespējams, joprojām būtu precējies.”

Pāris esot bijis laimīgi precējies vairāk nekā 20 gadus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.