Karš Ukrainā.
Karš Ukrainā.
Foto: Foto: AP/SCANPIX

“Viņš grib, lai mēs kapitulējam!” Ukraina asi reaģē uz Trampa militārās palīdzības apturēšanu 85

Pievieno LA.LV

Donalda Trampa militārās palīdzības pārtraukums izskatās pēc mēģinājuma piespiest Kijivu kapitulēt, ziņu aģentūrai “Reuters” norādījis Ukrainas parlamenta Ārlietu komitejas priekšsēdētājs Oleksandrs Merežko.

Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
TV24
Armands Puče: “Skaidrs, ka tas ir sarunāts “veikals”! Bet vai jūs domājat, ka visi Latvijā ir muļķi?”
TESTS. Tikai cilvēki ar laucinieka DNS spēs iegūt 80% šajā lauku gudrību testā
Lasīt citas ziņas

“Pārtraukt palīdzību tagad nozīmē palīdzēt Putinam,” aģentūrai “Reuters” sacīja Merežko.

“Virspusēji tas izskatās ļoti slikti. Izskatās, ka viņš spiež mūs uz kapitulāciju, kas nozīmē (pieņemt) Krievijas prasības,” viņš teica intervijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Galvenais ir tas, ka šis psiholoģiskais trieciens, politiskais trieciens Ukrainai, tas nepalīdz mūsu garam,” sacīja Merežko. Viņš arī pauda viedokli, ka šāds ASV prezidenta lēmums liecina par mēģinājumu “apsūdzēt upuri (Ukrainu) agresijā – tas ir ārkārtīgi bīstami.”

Kā jau iepriekš vēstīts, Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena, pēc Donalda Trampa lēmuma pātraukt militāro palīdzību, otrdien iepazīstināja ar piecu daļu plānu, lai mobilizētu aptuveni 800 miljardus eiro Eiropas aizsardzībai un palīdzētu sniegt tūlītēju militāru atbalstu Ukrainai.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.