Ukraiņu atraitne raud pie sava vīra-karavīra zārka
Ukraiņu atraitne raud pie sava vīra-karavīra zārka
Foto. Scanpix/LETA

“Zeme tad trīcēs zem šo karu izvērsēju kājām!” Gaišreģis paredz Ukrainas kara uzvaras gadu 253

Gaišreģis Hermanis ir paredzējis Ukrainas uzvaru šajā smagajā un asiņainajā karā. Pēc viņa teiktā, “zeme drīz trīcēs zem šo karu izvērsēju kājām, un mūsu valstij 2024. gads būs jaunas ēras sākums.” Viņaprāt, karš un cilvēku ciešanas drīz būs pagātne, tā raksta ukraiņu portāls Unian.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Kokteilis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33
Lasīt citas ziņas

“Ukrainai 2024. gadā pienāks uzvaras un miera laiks – šis gads būs jaunas ēras sākums. Jaunajā ērā, kas sāksies pēc 2024. gada, Ukraina atklās jaunu savas vēstures nodaļu, tas būs laiks, kad radošums un inovācijas savīsies ar dziļām tradīcijām un kultūras cilvēki, kuri ir izgājuši cauri kara pārbaudījumiem, atklās neizsmeļamu radošās enerģijas avotu mākslā un literatūrā,” viņš paredz.

Kā vēsta portāls, Hermanis piebildis, ka pēc visiem pārbaudījumiem ukraiņi vēl vairāk apvienosies, un pati valsts celsies kā fēnikss no pelniem. Pēc tam visi kari un ciešanas, pēc gaišreģa domām, paliks pagātnē.

CITI ŠOBRĪD LASA

“No kara pelniem celsies tauta, kas ir izturējusi uguns pārbaudi, savā vienotībā atradīs spēku, un augšāmceltā valsts atkal pacelsies augstāk un stiprāka nekā jebkad. Starp drupām un ugunsgrēkiem, ar asarām pār sejām, cilvēki pulcēsies kopā, atceroties pagātni,” šādu iedvesmojošu pareģojumu izteicis Ukrainā zināmais pareģis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.