Rīgas Centrāltirgus – sezonas dārzeņi un ogas
Rīgas Centrāltirgus – sezonas dārzeņi un ogas
FOTO: LA.LV Ilustratīvs foto

“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem 76

Kāda sieviete piedzīvojusi nepatīkamas sajūtas, iegādājoties zemenes. Tas noticis Valmierā.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Viņas stāsts sākas ar ironisku pateicību: “Vislielākais paldies sievietei kas pārdeva mums zemenes šodien “Valletā” pie Mego. Aizgājām vakarā uz “Valletu” ar savu dēlu un mazo meitiņu nopirkt zemenes.

Sarunāju ar pārdevēju, ka man ieliks 3kg zemenes pa 1kg katru savā maisā un 1kg ķiršus. Pārdevēja ļoti draudzīga. Sarunāju – kamēr viņa sabērs ogas maisiņos, mēs ieiesim bijušā Straupes veikalā apskatīt jaunatvērto veikalu. Un pēc brītiņa būšu atpakaļ.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc brītiņa atgriezos, samaksāju par visu un devāmies mājās. Kā jau mēs zinām, zemenes maksā labu naudu un ne vienmēr zemenes var atļauties nopirkt, bet reizēm gribas savas mazās atvasītes palutināt – man aug 3 bērniņi mājās.

Pēc 1.5h atgriezos mājās un sāku bērt zemenes traukā, un par pārsteigumu jutu nepatīkamu smaku no zemenēm. Un sāku skatīties – vienā maisā pārdevēja ir pacentusies sabērt visas sapuvušās zemenes. Tā kā es veselas zemenes ar sapuvušām zemenēm biju jau sabērusi kopā, arī no veselām zemenēm nevar dabūt nost pretīgo gļotu un smaku! Tā kā paldies tai pārdevējai – naudu samaksāju un bērni palika bez zemenēm.

Tā kā esiet acīgi un skatieties kādas zemenes jums ber maisiņos. Savam labumam pārdevēja izmantoja situāciju. Tas ir cūciski!”

LA.LV aicina – baudiet zemenes, taču, iegādājoties tās tirgū vai jebkurā citā vietā, pievērsiet uzmanību, kas tiek bērts maisiņā! Diemžēl par jau mājās aiznestām zemenēm būs ievērojami grūti vēlāk pierādīt savu taisnību.

Rīgas Centrāltirgus - sezonas dārzeņi un ogas
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.