Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
29. jūlijs, 2016
Drukāt

12 lietas, kas šķiet nekaitīgas, bet ir pielīdzināmas krāpšanai

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Krāpšana neapšaubāmi ir vienkāršākais veids, kā iznīcināt attiecības, tomēr pastāv arī citi veidi, kas garantē pat stiprāko attiecību sagraušanu. Šīs rīcības var šķist tik nenozīmīgas, tieši tādēļ tās ir tik bīstamas!

Lai gan, iespējams, mums liekas, ka nekas nevar būt briesmīgāks, kā uzzināt, ka mūsu mīļotais cilvēks mūs ir krāpis, jo tas neapšaubāmi iznīcina attiecības uz visiem laikiem, izrādās, ka mēs pat nenojaušam, ka ir vēl citas lietas, kas uz mūsu attiecībām iedarbojas tāpat kā krāpšana, tikai mēs tām nepievēršam lielu vērību un ļaujam tām nemanot sagraut mūsu savstarpējās attiecības ar otro pusīti!

1. Melošana un informācijas slēpšana no mīļotā cilvēka
Pat tad, ja dari to, lai pasargātu mīļotā cilvēka jūtas, informācijas slēpšana var radīt problēmas sagraut attiecības. Daudzi atzīst, ka jāspēj otrajai pusītei atklāt itin viss. Ja kaut kas jāslēpj, tad to nemaz no sākta gala nevajadzēja darīt.

2. Pieķeršanās neizrādīšana
Neatkarīgi no tā vai pieķeršanās izrādīšana ir mīlināšanās vai jēgpilnas sarunas, šo jūtu nepaušana var izraisīt šaubas par mīļoto cilvēku, šādā gadījumā attiecības var būt neiespējami labot.

3. Aizvainojuma saglabāšana
Ja mīļotais cilvēks ilgstoši pauž aizvainojumu, var teikt, ka attiecības jau ir daļēji izjukušas. Viss sākas klusi, bet aizvainojums ar laiku pieaug, tieši tādēļ tas ir tik bīstams.

4. Komunikācijas trūkums
Tas nebūt nenozīmē, ka tev ar otro pusīti jāsarakstās ik minūti, tomēr ir svarīgi spēt runāt par to, kas tevi satrauc vai gluži pretēji iepriecina. Viss, kas sakrājies vienu dienu var izsprukt laukā un parasti tajos brīžos notiek neiedomājamas lietas.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+