Horoskopi un mistika
Ezoterika

18 zelta noteikumi, kas ļaus tev pašam izdziedināt sevi 16

Foto – Fotolia

Šī noteikumu sistēma dziedina slimību jebkurā stadijā un ir piemērota jebkuram cilvēkam.

Tu pats iedarbini visus dziedināšanas procesus. Tu neesi atkarīgs ne no viena un nevienam nemaksā.

Visi dziedināšanas spēki jau ir tevī, un tu tos vienkārši aktivizē ar šiem 18 noteikumiem.

1. Izdzer 0,5 litrus ūdens vienā reizē – no rīta, pusdienlaikā un vakarā. Ūdenim jābūt tīram, nostādinātam. Brīdī, kad tu dzer, saki sev: “Es esmu vesels, es dziedinos!”

2. Maini savu elpošanu. Sāc veikt izelpu, kas ir divas, trīs reizes garāka par ieelpu. Elpo lēnāk, vienmērīgi un brīvi, ar iekšēja prieka sajūtu. Visas dienas garumā atceries par savu elpošanu un padari to atkal pareizu.

3. Izveido savu dziedināšanas vārdu sarakstu – tie ir apgalvojumi, kas jāatkārto katru dienu bieži un daudz reižu. Piemēram: “Es dziedinos! Dziedināšanas enerģija ienāk manī, atveseļojot manu ķermeni. Es esmu atvērts šai dziedināšanas enerģijas plūsmai. Manas aknas (galva, niere…) kļūst vesela”.

4. Sāc veikt pašmasāžu. Vienkārši saberzē sausu kailu ķermeni ar rokām tur, kur vari aizsniegt. Īpaša uzmanība jāpievērš pēdām, krūtīm, galvai un kaklam, kā arī slimā orgāna apvidum.

5. Veic nelielu ieelpu. Aizspied ar pirkstiem muti un degunu. Pēc kāda laika parādīsies pirmā vēlēšanās ieelpot – daudz reižu saki ļoti apzināti par sevi frāzi: “Es gribu dzīvot!” Tad atlaid rokas. Atelpojies un atkārto vingrinājumu vēlreiz. Tas dos tavam ķermenim (smadzenēm) ļoti spēcīgu impulsu. Tāpēc, ka ļoti bieži bīstamas slimības piemeklē cilvēku tieši dēļ neapzinātas vēlmes mirt.

6. Ej gulēt plkst. 22.00. Celies agri – plkst.5.00. Pirms aizmigšanas saki par sevi: “Tagad es dodos uz dziedināšanas valsti, kur man palīdzēs izdziedināties”. Pusdienlaikā noteikti paguli vienu stundu.

7. Pilnībā atslēdz no sevis kanālus, pa kuriem var ienākt jebkāda negatīva informācija. Domā tikai par labo. Skaties komēdijas un smieklīgus raidījumus. Neveic nekādu sarežģītu darbu, tikai kaut ko patīkamu, nenogurdinošu.

8. Klausies mierīgu atslābinošu mūziku vakarā, kā arī priecīgu ritmisku mūziku. Dienā var klausīties mūziku skaļāk. Vēlams dejot, vienkārši tāpat, sevis dēļ, kā arī dziedāt līdzi.

9. Biežāk dodies pie dabas. Ja tas nav iespējams, tad skaties uz debesīm un mākoņiem, sēžot uz balkona vai pie loga.
10. Nerunā, neapspried un pat nedomā par savu slimību. Vienkārši izmet to no galvas. Ja domas tik un tā atgriežas pie problēmas, centies vispār nedomāt ne par ko. Vienkārši sēdi prāta klusumā.

11. Ved mierīgas, sirsnīgas, vieglas sarunas ar draugiem un tuviniekiem – tā ir laba savstarpēja enerģijas apmaiņa, kas palīdz tev uzturēt normālu stāvokli.

12. Sāc aplieties ar aukstu ūdeni. Sākumā vairākas dienas aplej tikai pēdas, tad augstāk un augstāk pa ķermeni, kamēr nesāksi aplieties no galvas. Laikā, kad aplej sevi ar aukstu ūdeni, domā par kaut ko priecīgu, par dziedināšanos.

13. Ēd maz, bet bieži (5-7 reizes dienā). Tam jābūt tikai mājas ēdienam, kas ir pēc iespējas vienkāršāks: putras, rūgušpiens, skābi kāposti, mājās cepta maize (savā ieraugā), salāti, u.t.t. Nekādus dzērienus, kas kaitē asinsvadiem: tēju, kafiju, alkoholu.

14. Sāc veikt vingrošanu līdz sviedriem – pietupienus, atspiešanos, veic vingrojumus ar vieglām hantelēm. Ļoti ieteicama ir skriešana, var skriet uz vietas istabā pie atvērta loga.

15. Reizi nedēļā badojies. Ja vari – 24-36 stundas. Nevari – badojies īsāku laiku. Dienu pirms badošanās un tās laikā saki aptuveni šādu frāzi: ”Lūdzu, lai es kļūtu vesels apmaiņā pret šo manu badošanos”.

Saistītie raksti

16. Katru dienu 5-10 minūtes ērti pasēdi, nomierinies un domās atkārto: “Lai visi būtu veseli, lai visiem viss būtu labi”. Un domā tā no tīras sirds, iztēlojoties, kā visiem jums apkārt uzlabojas veselība.

17. Katru dienu iztēlojies sevi kā veselu cilvēku tuvākajā nākotnē. Piemēram, pēc 7 dienām tu redzi sevi kā veselu, mundru, smejošu cilvēku kaut kur uz ielas skaidrā, saulainā dienā, tev pazīstamā vietā, kur viegli sevi iedomāties.

18. Vērsies pēc palīdzības pie Dieva.

Avots: “econet.ru”

LA.lv