Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji ar ļoti “smagu” enerģētiku: viņi var izpostīt pat sev tuvo cilvēku dzīves0

Foto: Pexels

Katram cilvēkam piemīt savs enerģētiskais lauks, kas aizsargā viņu un palīdz dažādās dzīves situācijās. Dažiem cilvēkiem tas ir vājāks – viņi ir emocionāli un viņus ir viegli “caursist”. Bet dažiem ir ļoti jaudīgs enerģētiskais lauks – parasti dzīvē viņiem nav nepiepildāmu mērķu un to dēļ viņi ir gatavi sāpināt arī citus. Ja šos cilvēkus sadusmo, tad viņi var izpostīt apkārt sev visu – arī attiecības ar mīļajiem cilvēkiem.

Astrologi uzskata, ka šādi cilvēki parasti piedzimst šajās trīs horoskopa zīmēs:

Zivis

Zivīm piemīt prātam netverama enerģētika un lai arī no malas šie cilvēki šķiet ļoti emocionāli trausli, patiesībā viņiem bieži ir ļoti negatīvs raksturs. Ja Zivis ļaujas depresīvam noskaņojumam (un viņi tiešām ļaujas), tad apkārtējie to noteikti sajutīs, jo slikti būs viss un visi, kas ir apkārt. Zivis parasti vaino apkārtējos cilvēkus savās neveiksmēs un diemžēl šie apvainojumi nav tikai mutiski, bet ir jūtami arī rīcībā. Zivis kaitē citiem cilvēkiem ar savu mūžīgo žēlošanos un negācijām.

Dvīņi

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji parasti paši nesaprot, ka ir spējīgi kādam izpostīt dzīvi, jo salauzt kādam sirdi ir gluži vai ierasta viņu rīcība. Šie cilvēki ļoti viegli “iekļūst” citu cilvēku emocionālajā pasaulē un dara tajā visu, ko vien vēlas. Cilvēki, kam ikdienā ir bieža saskarsme ar Dvīņiem, bieži novēro, ka viņi ir kļuvuši nervozāki un viņi ātrāk nogurst. Diemžēl Dvīņi bieži izjauc arī svešas ģimenes – vai nu skaudības vai savu iegribu dēļ.

Skorpions

Skorpioniem piemīt ļoti spēcīga un mistiska enerģētika, kas var patiešām izpostīt jebkura cilvēka dzīvi, ko viņš uztvers kā savu ienaidnieku. Pirmajā mirklī Skorpioni šķiet labestīgi un mīļi, taču nekad nevajadzētu aizmirst, ka šajos cilvēkos ir ļoti daudz enerģijas, kas var jums kaitēt, ja vien pats Skorpions to vēlēsies. Pat, ja Skorpions tikai domās vien nodomās, lai kādam notiktu kāda nelaime, tas patiešām notiks. Šiem cilvēkiem piemīt neizskaidrojams domu spēks – tās realizējas. Sadzīvot ar Skorpioniem nav viegli, taču viennozīmīgi ar viņiem ir jāuztur labas attiecības, lai nekļūtu par viņu ienaidnieku.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pietaupi enerģiju! Horoskopi 20.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Viss ritēs bez aizķeršanās! Horoskopi no 19. septembra līdz 9. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apstājies – tava laime ir tepat blakus! Horoskopi 19. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Dabā
Dzērienu iepakojuma depozīta projektu mēģina “saplosīt” pirms galīgā lasījuma
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Dreiliņos atgriezies dedzinātājs, ko policija pirms gada nogādājusi psihiatriskajā slimnīcā
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Viens no jaunās hokeja halles būvniekiem apsūdzēts par Savisāra kukuļošanu
6 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
RNP “PNB bankas” kontā palikuši 6 miljoni eiro iedzīvotāju naudas
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies par vairāk nekā 230 miljoniem eiro
6 stundas