×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. jūnijs, 2015
Drukāt

3 svarīgas lietas, kas jāzina par Vēža zīmē dzimušu sievieti

1. Debešķīga citplanētiete un rūdīta praktiķe

1no3
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pazīšanās sākumā būsiet neizpratnē, kas viņa ir: maiga, mīlīga meitene vai mežonīgs, neuzticīgs zvēriņš. Pat nodzīvojot kopā ar viņu daudzus gadus, jūs nesaņem-siet atbildi uz šo jautājumu. Visdrīzāk viņā apvienoti gan viens, gan otrs un vēl mazliet trakumiņa, daudz melanholijas un vesela jūra izdomas. Vislabāk izprast jūsu mīļotās – Vēža būtību palīdzēs pastaiga mēnesnīcā upes vai jūras krastā. Mēness gaismā izpaudīsies viņas labākās īpašības. Jūs viņā atpazīsiet citplanētieti, kas izstaro debešķīgu, burvīgu blāzmu, bet viņas balss iegūs neticamu saldkairi. Ticiet, jūs tiksiet apburts.

Neraugoties uz savu romantismu, sieviete-Vēzis ir neparasti praktiska. Pāršķirstot grāmatas viņas mājas bibliotēkā, jūs varat atrast aploksnes ar naudu vai vienkārši starp grāmatas lapām noglabātas banknotes. Slepenās vietās viņa glabā kārbiņas, pildītas ar monētām. Nauda — mīļākais sarunu temats, un neviena cita sieviete nepievērsīs tik daudz uzmanības jūsu rēķinam bankā. Nedomājiet, ka viņa par to interesējas, lai tērētu jūsu līdzekļus tērpu un dārglietu iegādei, kā to dara vairums sieviešu. Tieši tas viņu uztrauc vismazāk.

Turpretim viņa darīs, kas vien no viņas atkarīgs, lai palielinātu jūsu bagātību, palīdzot ne tikai ar padomu, bet reālu darbību.
Sastopamas divu tipu sievietes-Vēži: vienas — maigas, sievišķīgas, trīsošas laimē un pieticīgas, otras — pārāk pieglaimīgas. Ja esat jau pamatīgi aizrāvies, tad jums tas neko nenozīmē. Ja esat tikko iepazinušies un neformulējat savu attieksmi pret sievieti, līdzīga uzbāzība var jūs atgrūst. Tomēr tāda tipa sievietēm jūsu attieksme patiešām neko nenozīmē. Ja viņa jūs izraudzījusies un sagrābusi savās rokās, varbūt būt drošs, ka tas uz visiem laikiem. Izrauties no viņas spīlēm varēsiet, tikai zaudējot veselību un mantisko stāvokli. Par laimi, tādi sieviešu tipi reti sastopami.

Izvēloties sev sievieti-Vēzi, atcerieties dažas no viņas īpatnībām tādēļ, lai jūsu ģimenes dzīve tecētu gludi. To ir trīs: viņu nedrīkst kritizēt, izsmiet un atraidīt. Pagodinoši jāizturas pret viņas vecākiem, sevišķi māti. Savas sievas klātbūtnē nestāstiet izplatītās anekdotes par sievasmātēm — tas ir nāvīgs aizvainojums. Nekad nelasiet sievas vecās dienasgrāmatas. Vēzim vienmēr būs noslēpumi, kuros tā negrib dalīties ar apkārtējiem.

  1. Debešķīga citplanētiete un rūdīta praktiķe
  2. Ja jūtas nav nopietnas, meklē citu
  3. Uz pārmērīgiem upuriem spējīga paraugmāte

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+