Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
12. marts, 2014
Drukāt

15. martā skanēs patriotisks koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 15. martā, Latvijas 1.Rokkafejnīcā par godu mūsu Latvijas brīvības cīnītājiem tiek rīkots koncerts “Par Latviju!”, portālu LA.lv informēja biedrības “Sargi Valodu un Latviju” pārstāvis Kaspars Zvirgzds.

Katru gadu martā tiek rīkoti latviešu leģionāru piemiņai veltīti pasākumi Lestenē, pie Brīvības pieminekļa. Viens no centrālajiem pasākumiem ir tradicionālais koncerts.

Savulaik latviešu karavīri cīnījās pret austrumu kaimiņu, kurš vēlējās pakļaut mūsu tautu. Šodien pret šo pašu kaimiņu cīnās ukraiņu tauta. Neviena vara nevar un nedrīkst mēģināt apspiest tautas vēlmi pēc brīvas un neatkarīgas valsts. Aicinām ar savu klātbūtni koncertā kopīgi godināt latviešu un ukraiņu varoņus, kuri pašaizliedzīgi cīnījušies un aizstāvējuši savas ģimenes, bērnus un tēvu mājas.

Koncertā uzstāsies tādas Latvijā zināmas mūziķu apvienības un dziesminieki kā vīru kopa “Vilki”, “Oranžās brīvdienas”, “Menuets”, Igo ar akustisko programmu, Haralds Sīmanis, Uldis Kākulis, Jaunie Austrasbērni, muzikālā apvienība “Ornaments”, grupa “Rikši”. Pēc koncerta nakts garumā par mūziku un dejām rūpēsies Dj Zane Stocka un Kaspars Bindemanis.

Koncerts notiks Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Reiterna Namā, Mārstaļu ielā 2/4). Biļešu cena iepriekšpārdošanā – 5 eiro.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un KalniņuDiriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+