×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Latvieši un lietuvieši Īrijā nozaguši aptuveni 120 BMW (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Austrumeiropiešu autozagļu banda nozagusi un detaļās pāri robežai pārsūtījusi līdz pat 120 BMW automašīnām, šodienas tiesas prāvu Belfāstā atreferē aģentūra BBC.

Sākotnēji mašīnas zagtas Dublinā, tad autozagļi pārcēlušies uz Ziemeļīriju, norādīja prokurors. Noziegumi turpinājušies vismaz 11 mēnešus.

Latvijas pilsonis Vitālijs Klagišs (29), kurš dzīvo Brekenvudas ceļā Dublinā, apsūdzēts zagtas mantas glabāšanā. Viņu apcietināja līdz ar trim citiem aizdomās turētajiem pēc tam, kad policija 27. maijā pārbaudīja kādu garāžu Enniskillenā. Starp aizdomās turētajiem ir viens lietuvietis, 30 gadus veco Rolands Ruokis, un vēl divi Latvijas valstspiederīgie – 31 gadu vecais Jevgeņijs Drozdovs, kā arī 34 gadus vecais Igors Matvejevs.

Garāžā policija atrada astoņas mašīnas, no tām sešas BMW, kā arī detaļas no vēl desmit zagtām mašīnām, sacīts Belfāstas tiesas prāvā.

Prokurors izteicies, ka divi no apsūdzētajiem, ticams, ceļojuši uz Angliju, lai palīdzētu pārvest mašīnas. Kopš 2013. gada septembra banda nozagusi aptuveni 120 BMW Dublinas apkārtnē un, pēc detektīvu domām, sadalījusi rezerves daļās, lai tad transportētu uz Latviju.

Tiesas prāvā norādīts, ka kopš apsūdzētu aresta zādzības nav atkārtojušās, kaut gan pirms tam notikušas vai katru nakti. Klagišs atbrīvots pret 5000 mārciņu lielu drošības naudu, ņemot vērā, ka Īrijā dzīvo viņa ģimene. Klagišs Dublinā mitinās kopš 2005. gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. latvieši????????!!!!!!!!!!!!! nu kā nav kauna!
    čekas .. skūtgalvjus teroristus narkobaronus ēnu ekonomiku u.t.t.t., pielīdzināt latviešiem
    Policijai JĀATROD, kam daļas tika sūtītas. Jo ko citādi mēs lai domājam?

  2. Latviešiem būtu reiz jāiesūdz tiesā šī skribentu lapai “la” par neslavas celšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+