×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

5 padomi par kosmētikas lietošanu strādājošām sievietēm

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. Apdomā savu dzīvesveidu. Vai tu katru dienu lieto kosmētiku? Vai tu lieto kosmētiku dodoties uz darbu, vai tu domā, ka tev tas jādara? Kāds pētījums ir parādījis, ka sievietes, kuras darbā ierodas ar kosmētiku uz sejas, tiek uzskatītas par patīkamākām un kompetentākām. Tomēr, izvēle ir tavās rokās.

2. Padomā, kāda veida kosmētiku tu vēlies izmantot. Skropstu tušu? Pūderi? Vaigu sārtumu? Kosmētikas produktu klāsts ir milzīgs, tieši tādēļ, tev jāizlemj, ko tu ar kosmētikas palīdzību vēlies akcentēt. Iegaumē, ka jāizvēlas noturīgāki produkti, lai tev nenāktos ik pēc brīža skriet uz labierīcībām, lai atjaunotu kosmētikas kārtu.

3. Ir ļoti svarīgi saprast savu pozīciju. Uzņēmuma izpilddirektore nevar izskatīties tāpat kā bārmene. Izvēlies kosmētiku, vadoties pēc profesionālās vides.

4. Tiklīdz būsi izlēmusi kāda veida kosmētiku izmantot darbā, aplūko, kas jau atrodas tavā kosmētikas somiņā un kas vēl jāiegādājas. Visbiežāk sievietes izmanto grima bāzi, skropstu tušu, vaigu sārtumu un lūpu krāsu. Ja tev padodas kosmētikas uzklāšana, vari izvēlēties arī citus produktus.

5. Katru svētdienu velti laiku, lai izdomātu, ko vilksi visas nākamās nedēļas garumā. Tas ļaus ietaupīt laiku katru rītu un tev nenāksies stāvēt pie skapja un domāt ko uzvilkt, tādējādi, tev būs vairāk laika, ko veltīt kosmētikas uzklāšanai.

Avots: www.womendailymagazine.com

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+