×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

“Man palicis tikai viens zobs”. Purva Inta lūdz filmas “Dokumentālists” fanu palīdzību (1)

inta

Sociālajā tīklā “Facebook” publicēts aicinājums palīdzēt slavenās Ivara Zviedra filmas “Dokumentālists” galvenajai varonei, “purva sievietei” no Ķemeriem Intai, kurai nepieciešami līdzekļi zobu salabošanai.

Video formā ievietotā lūgumā Inta stāsta: “Mīļie, fani. Man ir tikai viens zobs, un es nevaru saēst ēdienu, jāēd pļuriņas. Lūdzu, esiet tik labi, saziedojiet man zobiņiem, un varbūt tad es vēl kādā filmā varēšu pafilmēties jums par prieku. Paldies par ziedojumiem.”

Fani! Palīdziet Intai!

Fani! Palīdziet Intai!

Posted by Dokumentālists/ The Documentarist on Thursday, September 17, 2015

Ziedot iespējams šeit: Inta Grigoroviča; LV35HABA0551040687783

Filma “Dokumentālists” iemantojusi popularitāti ne tikai Latvijā, bet iekarojusi arī pasaules virsotnes. Filma tika iekļauta Leipcigas dokumentālā kino festivāla starptautiskā konkursa skatē, guvusi galveno balvu kinofestivālā Jaunkaledonijā un iekļauta Francijas TV kanāla ARTE programmā. Pēc filmas pirmizrādes pagājuši jau divi gadi, taču par to aktīvi runā joprojām, šķiet, purva Intu, pateicoties tai, filmas tagad pazīst ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bezzobainā pensionāre Atbildēt

    Vai tiešām Lembergs,Šķēle,Šlesers un citi bagātie nevarētu kļūt par mecenātiem , samaksājot par protēzēm pensionāriem? Tad ieietu vēsturē,kā labdari nevis oligarhi ! Vai tas ir par daudz gribēts?

Draugiem Facebook Twitter Google+