Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.decembrim. Izmēģini ko jaunu! 16

Foto: Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Nedomā, ka taviem plāniem ir jābūt perfektiem pirms sāc tos realizēt. Tādā gadījumā, tu mūžīgi varētu mīņāties pie starta līnijas un tā arī nekad neuzsākt. Uzticies saviem instinktiem, tie tevi nekad nemaldinās.

Auns

Mazās lietiņas, kuras, iepriekš tevi uztrauca, no šodienas liksies daudz mazsvarīgākas. Tomēr esi uzmanīgs ar naudu saistītos jautājumos, jo robeža starp peļņu un zaudējumiem nav tik liela, cik tu, šķiet, iztēlojies.

Vērsis

Turpmāko dienu laikā tu burtiski starosi no pašpārliecinātības. Tieši šī ticība padarīs neiespējamo par iespējamu, vismaz tev. Tomēr negaidi, ka mīļotie un kolēģi būs tādā pašā līmenī, kā tu.

Dvīņi

Šis priekš tevis ir laiks, lai izmēģinātu kaut ko jaunu, taču, līdz ar Merkūra īslaicīgi negatīvo ietekmi, šodien viss varētu izskatīties mazliet drūmāk nekā patiesībā. Tev nebūs viegli atrast kopēju valodu ar apkārtējiem, bet tas nekas. Pārmaiņas pēc pamēģini paskatīties pats uz sevi.

Vēzis

Turpmāko pāris dienu laikā, tavā dzīvē ienāks kāds iepriekš nesatikts cilvēks. To vai šī draudzība izturēs laika pārbaudījumu nav zināms, bet pat, ja tā ir īslaicīga, tā tev sniegs emocionālo pacēlumu, kurš palīdzēs tev atjaunot ticību cilvēces labajai dabai.

Lauva

Jau tuvāko dienu laikā tu piesaistīsi ļoti svarīgu cilvēku uzmanību un ja pareizi izspēlēsi savas kārtis, jau pavisam drīz varētu būt viens no viņiem. Protams, ka tu to esi pelnījis.

Jaunava

Dzīve ir laba un kļūs aizvien labāka. Nē, patiešām. Pat ar Merkūra, tavas valdošās planētas, atpakaļejošas fāzes sākumu, tu nevarētu būt vēl sabiedriskāks, atvērtāks un optimistiskāks. Lai arī ko tava sirds vēlētos, tu atradīsi veidu, kā to iegūt.

Svari

Turpmāko pāris dienu laikā tev radīsies iespēja nopelnīt diezgan ievērojamus papildus ienākumus, taču varētu arī palikt zaudētājos, ja sāksi aizrauties un uzskatīt, ka nevari zaudēt. Vai ir apslēpts kāds āķis? Saskaņā ar planētām, ir gan.

Skorpions

Turpmāko pāris dienu laikā tev radīsies iespēja nopelnīt diezgan ievērojamus papildu ienākumus, taču, varētu arī palikt zaudētājos, ja sāksi aizrauties un uzskatīt, ka nevari zaudēt. Vai ir apslēpts kāds āķis? Saskaņā ar planētām, ir gan.

Strēlnieks

Mēģini izdomāt veidus, kā savu ikdienas rutīnu padarīt mazāk nogurdinošu. Iesākumam, vienojies ar kolēģiem, lai viņi palīdz nest daļu no taviem pienākumiem. Tikai tāpēc, ka lielāko daļu darbu vari izdarīt labāk nekā viņi, tas nenozīmē, ka tev būtu jādara pilnībā viss.

Mežāzis

Šim priekš tevis vajadzētu būt vienam no gada patīkamākajiem laikiem un vienīgā lieta, kas to varētu sabojāt ir šaubas pašam par sevi. Ignorē to kaitinošo balsi savā galvā, kura apgalvo, ka dari vairāk nekā ir tavos spēkos. Patiesībā ir pilnīgi pretēji tu varētu izdarīt vēl vairāk, ja vien gribētu!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev partneriem un mīļotajiem ir jāpadara zināms, ko tu par viņiem domā, pat ja tas nav pārāk glaimojoši. Neuztraucies, ka varētu aizskart viņu jūtas ­ viņi nav te tuvu tik jūtīgi, cik izrāda. Patiesība ir svarīgāka.

Zivis

Tev it nemaz neuztrauc, ko citi domā par tavu uzvedību ­ patiesībā, tu turpmāko 24 stundā darīsi visu, lai šokētu apkārtējos. Dzīve ir pārāk īsa, lai izniekotu laiku domājot vai citi piekrīt taviem vārdiem un darbiem.

LA.lv