×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
29. augusts, 2014
Drukāt

Policija aicina atsaukties Rīgā no garnadža un krāpnieka cietušos

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbinieki aicina ziņot, ja esat cietis no attēlā redzamā vīrieša, portālam LA.lv paziņoja VP sabiedrisko attiecību galvenā speciāliste Ance Rozīte.

6. augustā Rīgas Latgales iecirknī vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja par vīrieti, kurš viņai nozadzis 90 eiro. Par šo gadījumu policijā tika uzsākts kriminālprocess.

Izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja, ka cietusī kādā televīzijas izklaides kanāla čatā iepazinusies ar vīrieti, kurš, melojot par savu identitāti aicināja, sievieti uz tikšanos. Tikšanās laikā vīrietis sievietei lūdzis paņemt ātro kredītu uz viņas vārda. Kad sieviete atteicās, vīrietis ierosināja viņai piederošās zeltlietas nodot lombardā un naudu atdot viņam. Brīdī, kad lombarda darbinieks sievietei deva naudu par zeltlietām, vīrietis to paķēra un aizbēga.

Policistiem izdevās noskaidrot, ka iespējamais vainīgais ir attēlā redzamais 1983. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk tiesāts par analoģiskiem gadījumiem. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, vīrieti izdevās aizturēt.

Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šādā veidā aizturētais vīrietis varētu būt apkrāpis vai apzadzis ne vienu vien cilvēku, uzdodoties par svešu personu. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086302, 67086332 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+