Mobilā versija
+10.3°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
30. oktobris, 2014
Drukāt

Aicina bērnus uz bezmaksas dejas nodarbību

Ieva Kauliņa / publicitātes fotoIeva Kauliņa / publicitātes foto

Jaunnedēļ, no 6. līdz 8. novembrim, Ģertrūdes ielas teātrī pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem aicināti piedalīties triju dienu bezmaksas nodarbībā dejā, kuru vadīs horeogrāfe Kristīne Vismane, pavēstīja producente Zane Estere Gruntmane.

Nodarbības dejā ir bērnu kustības un viņu radīto notikumu izpētes posms horeogrāfes un “Pidgeon Bridge” topošajai izrādei “MoveMENT”, stāsta producente, piebilstot, ka nodarbības laikā ikvienam dalībniekam būs iespēja pieredzēt dejas radīšanas prieku un izzināt, kas īsti ir deja un cik daudzveidīgas ir tās iespējas.

Izrādes scenogrāfe būs Ieva Kauliņa, mūziku komponē Rihards Lībietis, producente – Zane Estere Gruntmane, bet līdzproducents – Ģertrūdes ielas teātris.

Nodarbības notiks 6. un 7. novembrī no plkst. 16 līdz 18, bet 8. novembrī – no plkst. 10 līdz 12. Pieteikšanās līdz 4. novembrim, sūtot vārdu, uzvārdu un telefona numuru uz e-pastu pigeonbridge@pigeonbridge.com.

Oktobrī horeogrāfe Ieva Kauliņa viesojās Aizputē un Durbē, kur no 16. līdz 18. oktobrim nodarbības dejā bērniem norisinājās rezidenču centrā “Serde”, bet 23. oktobrī – Ata Kronvalda Durbes vidusskolā.

Pievienot komentāru

Andris Keišs: Kļūstu nervozs, ja darba ir maz27. martā Teātra muzejā norisināsies Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonija, ko jau daudzus gadus rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība sadarbībā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeju. Šajā dienā balvu saņems arī Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+