Ekonomika
Bizness

“airBaltic” nopietni aktivizēs biznesu Igaunijā0


“airBaltic”.
“airBaltic”.
Foto – LETA/Evija Trifanova

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šodien sāks lidojumus no Tallinas uz Londonu, aģentūru LETA informēja “airBaltic”.

Savukārt 28.oktobrī aviokompānija sāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Stokholmu un uz Oslo, kā arī bāzēs vēl vienu lidmašīnu Tallinas lidostā.

“Tiešo lidojumu skaita pieaugums un lēmums Tallinā bāzēt “Bombardier Q400 NextGen” lidmašīnu demonstrē mūsu vēlmi nopietni darboties Igaunijas tirgū,” norādīja “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.

“airBaltic” no Tallinas uz Stokholmu lidojumus veiks 12 reizes nedēļā, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 55 minūtes, savukārt lidojumi uz Oslo notiks divas reizes nedēļā, pasažieriem ceļā pavadot vienu stundu un 45 minūtes.

“airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas uz Amsterdamu, Berlīni, Parīzi, Rīgu, Vīni un Viļņu.

Pagājušajā gadā “airBaltic” uz un no Igaunijas pārvadāja vairāk nekā 360 000 pasažieru, kas ir pieaugums par 20% salīdzinājumā ar 2016.gadu.

Saistītie raksti

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “airBaltic” 2016.gadā nopelnīja 1,2 miljonus eiro, kas ir vairākas reizes mazāk nekā 2015.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 19,5 miljoni eiro. Savukārt lidsabiedrības apgrozījums 2016.gadā bija 286 miljoni eiro, kas ir aptuveni par 1% vairāk nekā 2015.gadā.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem, piedāvājot savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

LA.lv