Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
19. marts, 2015
Drukāt

“AirDog” piesaista divu miljonu ASV dolāru investīcijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas uzņēmums SIA ”Helico Aerospace Industries”, kas izstrādājis bezpilota lidaparātu ”AirDog”, piesaistījis divu miljonu ASV dolāru (1,88 miljonu eiro) lielas papildu investīcijas, raksta portāls “labsoflatvia.com”.

Investīcijas paredzētas produkta mārketingam un virzīšanai tirgū, lai tas kļūtu par populārāko un veiksmīgāko aktīvo sporta veidu filmētājlidaparātu.

Kopumā “AirDog” ir saņēmis investīcijas jau 3,3 miljonu ASV dolāru (3,09 miljonu eiro) apmērā no veiksmīgās “KickStarter” kampaņas un tagad investīciju piesaistes kampaņā, ko vadīja “Seraph Group”, arī no tādiem uzņēmumiem kā “IT-Farm Corporation”, “Base Ventures”, “FlyCap”, “Imprimatur Capital”, kā arī no vairākām privātpersonām.

Šī gada sākumā ”AirDog”, kas autonomi seko sportistam un filmē to ar ”GoPro” sporta kameru, pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē “CES 2015″ atzīts par labāko robotu un ieguvis otro vietu ”Best of CES Awards 2015” balsojumā.

“JIC biznesa inkubatora” uzņēmums SIA “Helico Aerospace Industries”, kas nodarbojas ar bezpilota lidaparātu tehnoloģiju attīstīšanu, dibināts 2012.gada jūnija beigās, uzņēmuma īpašnieks ir SIA “Innovatio Capital”, liecina “Firmas.lv” informācija. Pērn uzņēmums strādājis ar 43 504 eiro apgrozījumu. Kompānijā darbojas inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komanda, ko vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. Uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 20 darbiniekus.

SIA “Innovatio Capital” īpašnieki ir SIA “Rosenthal Investments” (36,56%), SIA “JS Investments” (23,72%), Lielbritānijas uzņēmums “Audrey Consulting LP” (23,72%), SIA “AK Capital” (15%) un SIA “Inspire” (1%).

Saskaņā ar “Firmas.lv” datubāzi “Rosenthal Investments” īpašnieks ir Edgars Rozentāls, “JS Investments” īpašnieks ir Jānis Sproģis, “AK Capital” īpašnieks ir Agris Ķipurs, “Inspire” īpašnieks ir Iļja Nevdahs.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+