×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. augusts, 2014
Drukāt

Aiztur briļļu zagli, kurš novērsa upura uzmanību ar stāstiem par labdarību (1)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policija (VP) ir aizturējusi rumāņu tautības zagli, kurš novērsis izvēlētā upura uzmanību, stāstot, ka vāc līdzekļus bērniem, liecina VP informācija.

Policijā klāsta, ka Rīgas Centra iecirkņa darbinieki pagājušajā nedēļā saņēma izsaukumu uz kādu optikas salonu. Tā darbinieki stāstīja, ka salonā ienākušas trīs personas un sākušas pētīt piedāvājumu. Viens no veikala viesiem uzsācis sarunu ar pārdevēju, stāstot, ka viņi darbojas starptautiskā organizācijā un vāc līdzekļus bērniem – invalīdiem. Pēc tam, kad jaunieši jau bija devušies projām, optikas salona darbiniece pamanīja, ka ir nozagtas brilles.

Pēc informācijas saņemšanas policijas darbinieki sāka personu meklēšanu, un pirmdien Vērmanes dārzā aizturēja 1993. gadā dzimušo briļļu zagli. Par zādzību ir sākts kriminālprocess.

Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šī persona veikusi citus noziedzīgus nodarījumus. Tādēļ ikviens, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti kā pāridarītāju, aicināts ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200, 25496891.

Vienlaikus VP atgādina, ka ikvienam ir jāizvērtē konkrētā situācija, tādēļ policija aicina tik viegli neuzticēties nezināmām personām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viņam vajadzētu uzlikt TĀDAS brilles,lai gaismu neredz…!

Draugiem Facebook Twitter Google+