×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Aizturēti divi policisti, kuri reibumā izdarījuši pārkāpumus (2)

Foto - LETA

Jūnijā Valsts policijā (VP) aizturēti divi darbinieki, kuri izdarījuši pārkāpumus alkohola reibumā, viens no viņiem jau atvaļināts no dienesta, otrs pagaidām atstādināts no amata pienākumu pildīšanas, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Šā gada 14.jūnijā likumsargi saņēma informāciju par kādu iereibušu vīrieti Rūjienā, kurš lietojis alkoholiskos dzērienus sabiedriskā vietā. Notikuma vietā vīrietis nereaģēja uz atbraukušo likumsargu aizrādījumiem un tika aizturēts.

Vēlāk noskaidrots, ka tas bijis kāds 1972.gadā dzimis VP Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbinieks, kurš ārpus darba laika formas tērpā publiskā vietā lietojis alkoholu. Pret viņu uzsāktas divas administratīvās lietas – par alkohola lietošanu publiskā vietā, kā arī par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām. Šobrīd viņš jau atvaļināts no dienesta Valsts policijā.

Savukārt Jāņu dienā ap pulksten 16.20 Višķu pagastā aizturēts kāds policists, kurš, būdams 2,36 promiļu reibumā, izraisīja ceļu satiksmes negadījumu – uzbrauca divām ceļa zīmēm.

Pret šo 1975.gadā dzimušo Daugavpils iecirkņa inspektoru uzsākta lieta par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, kā arī par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu. Tāpat uzsākta disciplinārlieta, kuras ietvaros viņš atstādināts no amata pienākumu pildīšanas.

Valsts policijas Iekšējās drošības birojs šādus pārkāpumus vērtē ļoti bargi un uzskata, ka šādiem darbiniekiem Valsts policijā nav vietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ā gadās!

Draugiem Facebook Twitter Google+