×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. decembris, 2013
Drukāt

“Eņģeļu ekspresis” piestāj Rīgā; vakarā LNT skatāms lielkoncerts

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” īpašais “Eņģeļu ekspresis” svētdien, 15.decembrī, piestāja Rīgā pie Latvijas Nacionālās operas, kur no plkst.10 rītā ikviens varēja ļauties dziesmām, dejām un labiem darbiem.

Telekompānijas “LNT” mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka pēc dienas aktivitātēm telekanālā “LNT” būs vērojams labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” lielkoncerts, kur uzstāsies Latvijā cienīti mākslinieki. Ikviens aicināts pievienoties un kopā ziedot līdzekļus smagi slimu bērnu ārstēšanai. Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” koncerts telekanālā LNT sāksies plkst.21.

Šogad savu sargeņģeļi gaida un uz visu palīdzību cer Annija Aleksejeva, Evelīna Jonase, Kate Kronberga un Raivis Kristiāns Lukjanovs. Lai bērni dzīvotu, kopumā nepieciešami 39 992 lati. Palīdzēt var, ziedojot portālā “www.ziedot.lv”, “Rimi” un “Supernetto” veikalos, “Swedbank” internetbankā un filiālēs, kā arī zvanot pa tālruni 90006383 (maksa par zvanu ir 1 lats).

Līdz ar šiem bērniņiem ir vēl citi, kuri gaida “ziedot.lv” izveidotajā rindā. Kopumā nepieciešami 403 000 latu, lai palīdzētu 121 bērniņam. Akcijas organizētāji ir cerības pilni, ka, tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad labdarības akcijas lielajā koncertā izdosies saziedot vairāk līdzekļu, lai palīdzētu citiem bērniem, kuri lūguši palīdzību labdarības organizācijā “ziedot.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+