Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
5. marts, 2015
Drukāt

“Altum” ar trim bankām strādā pie līgumiem par dalību mājokļu programmā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Latvijas attīstības finanšu institūcija “Altum” šobrīd ar trim bankām strādā pie līgumu saskaņošanas par to dalību mājokļu galvojumu programmā, pastāstīja “Altum” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

“Šobrīd ar vairākām komercbankām notiek mājokļu galvojumu programmas īstenošanas sadarbības līgumu saskaņošana. Līgumi varētu tikt noslēgti jau tuvākajā laikā,” sacīja Eglīte piebilstot, ka līgumu saskaņošana notiek ar trim bankām.

Tāpat viņa atzīmēja, ka līgumu saskaņošanas darbs norit bez būtiskas aizķeršanās, taču ir jāņem vērā, ka hipotekārais aizdevums ar valsts galvojumu bankām ir jauns produkts, kura ieviešanai tām iekšēji jāsagatavojas.

Jau vēstīts, ka minētajā programmā “Altum” izsniedz galvojumus banku aizdevumiem ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei vai būvniecībai. Galvojuma maksimālā summa ir atkarīga no bērnu skaita ģimenē, proti, ja ģimenē ir viens nepilngadīgs bērns, galvojums ir 10%, bet ne vairāk kā 10 tūkstoši eiro, ja ģimenē aug divi nepilngadīgi bērni – 15%, bet ne vairāk kā 15 tūkstoši eiro, savukārt, ja ģimenē ir trīs un vairāk bērnu, galvojums ir 20%, bet ne vairāk kā 20 tūkstoši eiro.

Šobrīd minētajā programmā ir iesaistījusies vienīgi banka “Citadele”.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+