Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
5. marts, 2015
Drukāt

“Altum” ar trim bankām strādā pie līgumiem par dalību mājokļu programmā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Latvijas attīstības finanšu institūcija “Altum” šobrīd ar trim bankām strādā pie līgumu saskaņošanas par to dalību mājokļu galvojumu programmā, pastāstīja “Altum” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

“Šobrīd ar vairākām komercbankām notiek mājokļu galvojumu programmas īstenošanas sadarbības līgumu saskaņošana. Līgumi varētu tikt noslēgti jau tuvākajā laikā,” sacīja Eglīte piebilstot, ka līgumu saskaņošana notiek ar trim bankām.

Tāpat viņa atzīmēja, ka līgumu saskaņošanas darbs norit bez būtiskas aizķeršanās, taču ir jāņem vērā, ka hipotekārais aizdevums ar valsts galvojumu bankām ir jauns produkts, kura ieviešanai tām iekšēji jāsagatavojas.

Jau vēstīts, ka minētajā programmā “Altum” izsniedz galvojumus banku aizdevumiem ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei vai būvniecībai. Galvojuma maksimālā summa ir atkarīga no bērnu skaita ģimenē, proti, ja ģimenē ir viens nepilngadīgs bērns, galvojums ir 10%, bet ne vairāk kā 10 tūkstoši eiro, ja ģimenē aug divi nepilngadīgi bērni – 15%, bet ne vairāk kā 15 tūkstoši eiro, savukārt, ja ģimenē ir trīs un vairāk bērnu, galvojums ir 20%, bet ne vairāk kā 20 tūkstoši eiro.

Šobrīd minētajā programmā ir iesaistījusies vienīgi banka “Citadele”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+