×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
16. oktobris, 2014
Drukāt

Alūksnes novadā sumina šā gada simto mazuli – meitenīti Patrīciju

Foto: Alūksnes novada pašvaldībaFoto: Alūksnes novada pašvaldība

FOTO: Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis, sveicot mazās Patrīcijas māmiņu Lindu Plato.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis trešdien apmeklēja alsviķiešu Plato ģimeni, kuru pirmais mazulis – meitiņa Patrīcija ir Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā šogad reģistrētais simtais jaundzimušais, informē novada pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Ģimene dāvanā no Alūksnes novada pašvaldības saņēma sudraba karotīti ar gravējumu “100. mazulis Alūksnes novadā. 2014. gads” un siltu vilnas sedziņu. Līdz ar domes priekšsēdētāju mazulīti un viņas vecākus sveica arī Alsviķu pagasta pārvaldes pārstāve Ligita Podziņa un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anita Grīvniece.

Mazā Patrīcija piedzimusi 25. septembrī Lindas un Kristapa Plato ģimenē. Mazulītes un viņas vecāku dzīvēs 25. datums ir ļoti zīmīgs: 25. jūlijā ir pāra kāzu gadadiena, 25. augustā vārda dienu svinēs mazā Patrīcija, bet mēnesi vēlāk, 25. septembrī, ir viņas dzimšanas diena.

Interesenti, ka arī pērn novada simtais mazulis dzimis tieši 25. septembrī. Pašvaldība pirmo un simto konkrētajā gadā dzimušo un Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto mazuli īpaši sumina ik gadu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+