×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. aprīlis, 2012
Drukāt

Ameriks pašvaldību vēlēšanās varētu veidot kopīgu sarakstu ar SC

ameriks4

Rīgas vicemēra Andra Amerika nesen dibinātā partija “Gods kalpot Rīgai” nākamajās pašvaldību vēlēšanās varētu veidot kopīgu sarakstu ar “Saskaņas centru”.

“Tas būs atkarīgs no partijas biedriem un kongresa, kas būs. Partijā ir daudz cilvēku, kas ir bijuši politikā, un arī tādi, kas nekad nav bijuši. Kā viņi lems, tā būs.. Mēs apsvērsim visus variantus.. Es neizslēdzu iespēju, ka mēs varētu veidot kopīgu sarakstu ar “Saskaņas centru”,” pirmdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes”  teica Ameriks.

Jau vēstīts, ka Amerika dibinātā organizācija “Gods kalpot Rīgai” 17.martā pārtapa partijā. Par līderi vienbalsīgi tika ievēlēts Ameriks.

Partiju dibinājuši ir 316 cilvēki, viņu vidū ir profesori Ausma Cimdiņa, Juris Ozoliņš, Olafs Brūveris, Vitolds Zahars, Juris Zaķis, dažādu skolu direktori, augstskolu mācībspēki Leons Amoliņš, Visvaldis Vrubļevskis un citi, Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja Aina Verze, žurnālists Ivo Kiršblats, operdziedātāja Ieva Viļuma, kristīgo konfesiju pārstāvji Baštiks, Jānis Šmits, Rolands Bračs un citi.

Ameriks par mērķi izvirzījis 2013.gadā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgas domē (RD) iegūt trešdaļu mandātu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+