Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
2. februāris, 2014
Drukāt

Anetei kauss bez spēlēšanas

basket.ugmk.combasket.ugmk.com

Anete Jēkabsone-Žogota svētdien Kurskā varēja līksmot kopā ar Jekaterinburgas „UGMK” komandu par kārtējo izcīnīto trofeju, šoreiz iegūto Krievijas kausu. Tiesa, pašai Anetei par šādu titulu diez vai ir pilnīgs gandarījums, jo viņa bija viena no trīs komandas ārzemniecēm, kas spēlēm netika pieteikta leģionāru limita dēļ. Finālā „UGMK” ar 78:66 pārspēja Latvijas valstsvienības bijušā galvenā trenera Georgiosa Dikeulaka vadīto Orenburgas „Nadežda”.

Jēkabsone-Žogota „UGMK” sastāvā Krievijas čempionātā piedalījusies tikai septiņās no 14 aizvadītajām spēlēm, toties Eirolīgas turnīrā ir stabila komandas sastāva rotācijas dalībniece – vidēji 22,7 minūtēs 10,4 punkti un divas rezultatīvas piespēles.

 

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

SPĀNIJA. „Cajasol” – „Gipuzkoa” 80:59, Kristaps Porziņģis 13 min., 9+4AB. „Fuenlabrada” – „Murcia” 87:84, Mareks Mejeris nespēlēja. „Bilbao” – „Zaragoza” 72:88 viesos, Dairis Bertāns 17 min., 2 punkti.

TURCIJA. „TED Ankara” – „Ušak” 68:74, Kristaps Valters 22 min., 8+3AB+3RP. Otrā līga, „Anklara DSI Era” – „Yesilgiresun Belediye” 93:95, Kaspars Kambala 31 min., 18 (rezultatīvākais)+10AB.

ITĀLIJA. „Reggio Emilia” – „Montegranaro” 89:80, Ojārs Siliņš 25 min., 3+2AB.

VĀCIJA. „Mitteldeutscher” – „Bremerhafen” 71:86 viesos, Mārtiņš Meiers 22 min., 8+2AB.

UKRAINA. „Mykolaiv” (treneris Agris Galvanovskis) – „Krivbass” 91:82 viesos, Mareks Jurevičus 30 min., 18+5AB+5RP. „Himik” (treneris Kārlis Muižnieks) – „Kyiv” 68:62 viesos, Rolands Freimanis 23 min., 16+5AB. „Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) – „Odessa” 84:59, Jānis Strēlnieks 16 min., 13 (3p. 4/3, rezultatīvākais)+3RP; viesos Andrejs Šeļakovs 18 min., 8+4AB.

VTB LĪGA. „Astana” – „Azovmash” 95:80, Jānis Blūms 22 min., 16 (3p. 7/4)+2AB.

LIETUVA. „Pieno žvaigždes” – „Šiauliai” 75:73 viesos, Ingus Bankevics 4 min., bez punktiem.

IGAUNIJA. „Tarvas” – „Parnu” 91:55, Juris Umbraško 23 min., 12+5AB, Māris Ļaksa 19 min., 10+3AB.

ZVIEDRIJA. „Norrkoping” – „Orebro” 85:74 viesos, Baltijas līgā „Norrkoping” – „Kalev” 88:78 (pag.), Edgars Jeromanovs 30 min., 9+5RP+3AB un 35 min., 15+7AB+7RP.

SLOVĀKIJA. „Iskra Svit” – „Inter” 67:70, Mārtiņš Berķis 32 min., 19+5AB.

Dāmas

KRIEVIJA. Kausa izcīņa. Pusfinālā „UGMK” – Kurskas „Dinamo” 75:53, finālā „UGMK” – „Nadežda” 78:66, Anete Jēkabsone-Žogota nespēlēja leģionāru limita dēļ.

FRANCIJA. „Montpellier” – „Lyon” 86:68 viesos, Gunta BaškoMelnbārde 33 min., 17 (3p. 6/4)+5AB+4RP.

ITĀLIJA. „La Spezia” – „Famila Schio” 67:87 viesos, Lauma Reķe 17 (rezultatīvākā)+3AB. „Umbertide” – „Venezia” 63:60 viesos, Aija Putniņa 25 min., 13+6AB. Otrā līga, „Civitanova” – „Ferarra” 66:61, Ieva Veinberga 15+5AB.

SPĀNIJA. „Bembibre” – „Cadi” 61:53, Dita Liepkalne 38 min., 20 (rezultatīvākā)+5AB. „Zamarat” – „Gran Canaria” 65:73, Linda Rubene 6 min., 2 punkti.

VIDUSEIROPAS LĪGA. „Miškolc” – „Novi Zagreb” 68:55, Liene Jansone 21 min., 10+5AB+2RP; viesos Elīna Babkina nespēlēja. „Spišska Nova Ves” – „Pecs” 52:87 viesos, Līga Šurkusa 19 min., 1+3AB.

NĪDERLANDE. „Lions” – „Eurosped” 73:55, Anete Horelika 29 min., 21+10AB.

POLIJA. „Wisla” – „Bydgoszcz” 71:69 viesos, Zane Tamane 14 min., bez punktiem (4/0), 4AB.

LIETUVA. „Kibirkštis” – „Sūduva” 84:60, Ieva Krastiņa 13 min., 5+3AB; viesos Sabīne Dukāte 24 min., 14 (rezultatīvākā)+3RP.

IGAUNIJA. Tallinas universitāte – „Audentes” 83:50, Laura Audere 28 (rezultatīvākā)+8AB+5PB.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+