×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. decembris, 2014
Drukāt

Apledojuma dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi Rīgas apkārtnē

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 27.decembrī, no rīta Latvijas centrālajā daļā apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem autoceļiem, kā arī daudzviet Latvijā pa reģionālās un vietējās nozīmes ceļiem, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) sniegtā informācija.

Sestdienas rītā autovadītājiem apledojuma dēļ jābūt uzmanīgiem uz Siguldas šosejas no Rīgas līdz Līgatnei, kā arī uz Rīgas apvedceļa no Salaspils līdz Jūrmalai.

Tāpat apledojums apgrūtina braukšanu pa Daugavpils šoseju no Ogres līdz Nīcgalei, Bauskas šoseju no Rīgas līdz Iecavai, Jelgavas šoseju gandrīz visā tās garumā, kā arī pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Kalnciemam un Ventspils šoseju no Priedaines līdz Kūdrai.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojums konstatēts Bauskas, Jelgavas, Ogres, Aizkraukles, Rīgas un Talsu apkaimēs.

Kā informē LVC, ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 69 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot jau no četriem rītā, veica slideno posmu kaisīšanu.

Uzņēmums atgādina, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu, bet gan vērsta uz bīstamo braukšanas apstākļu uzlabošanu normatīvajā laikā, tāpēc jārēķinās ar to, ka faktiskā satiksmes situācija ziemā var mainīties ļoti strauji.

Autovadītāji tiek aicināti būt piesardzīgi, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+