×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
26. augusts, 2012
Drukāt

Aptauja: briti atbalsta kailo princi

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vairāk nekā divas trešdaļas pieaugušo Lielbritānijas iedzīvotāju uzskata, ka prinča Harija draiskošanās ar kailām sievietēm kādā Lasvegasas ballītē ir pieņemama uzvedība, liecina svētdien publicētas aptaujas dati.

68% aptaujāto uzskata, ka jaunam, neprecētam vīrietim izklaidēties brīvdienās, kas viņam bijušas kā privātpersonai, ir pieņemami, liecina pētījumu centra “YouGov” aptaujas dati, kas publicēti laikrakstā “The Sunday Times”. Savukārt 22% šādai nostājai nepiekrīt.

75% britu joprojām ir pozitīvs priekšstats par 27 gadus veco princi.

Kaut arī divi fotoattēli, kuros princis redzams kails, ir plaši pieejami tīmeklī, Lielbritānijā tie publicēti tikai laikrakstā “The Sun”.

61% aptaujāto uzskata, ka mediju baronam Rūpertam Mērdokam piederošais laikraksts, publicējot fotogrāfijas, rīkojies aplami, savukārt 25% norādījuši, ka “The Sun” bijušas tiesības attēlus publicēt.

Kā jau ziņots, slavenību ziņu vietnē “TMZ.com” pagājušajā nedēļā publicētas divas fotogrāfijas, kurās princis Harijs redzams kails, izklaidējoties kopā ar draugiem Lasvegasā, kā arī virkne piedienīgāku fotogrāfiju ar 27 gadus vecā prinča izklaidēm.

Lielbritānijas karaļnams apstiprinājis, ka publicētās fotogrāfijas ir īstas, taču atteicās sniegt kādus sīkākus komentārus.

Princis Harijs desmit dienas pavadīja ASV, izklaidējoties ar draugiem, pirms atgriešanās pie saviem militārajiem pienākumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+