×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2014
Drukāt

Ar rūpi par Dziesmu svētkiem

Foto: LETAFoto: LETA

XXV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku un XV Deju svētku "Līgo!" noslēguma koncerts Mežaparka Lielajā estrādē.

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicina ikvienu līdz 16. jūnijam paust domas par tapušo Dziesmu un deju svētku saglabāšanas un attīstības plānu 2014. ‒ 2018. gadam, kā arī aplūkot iepriekšējo svētku dalībnieku aptaujas rezultātus.

Dziesmu un deju svētku saglabāšanas un attīstības plānu LNKC plāno iesniegt Ministru kabinetā līdz 30. jūnijam. Šo dokumentu, kā arī Dziesmu un deju svētku dalībnieku aptaujas rezultātus var atrast LNKC mājaslapas “lnkc.gov.lv” sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”. Savukārt viedokļi jāsūta, rakstot uz e-pasta adresi “viedoklis@lnkc.gov.lv”.

Izvērtējot aizvadītos Dziesmu un deju svētkus un veidojot plānu nākamo svētku sagatavošanai, 2013. gada nogalē un no 2014. gada februāra līdz maijam notikuši vairāki reģionālie semināri ar novadu kultūras centru vadītāju un kultūras darba organizatoru piedalīšanos. Lai apzinātu viedokļus, kas nozīmīgi gan kārtējo Dziesmu un deju svētku sagatavošanai, gan tradīcijas ilgtspējai kopumā, 2013. gada nogalē pirmo reizi notika Dziesmu un deju svētku dalībnieku aptauja, kuru veica Latvijas Kultūras akadēmija Andas Laķes vadībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+