Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
9. aprīlis, 2016
Drukāt

Ar šķiltavām spīdinot benzīna tvertnē, vīrietis apdedzina seju un kaklu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Kāds vīrietis Latgalē ar iedegtām šķiltavām spīdinājis, lai pārbaudītu saturu benzīna tvertnē. Noticis uzliesmojums, un vīrietis guvis sejas un kakla apdegumus.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, vīrietis ir 44 gadus vecs. Viņš ar apdegumiem nogādāts ārstniecības iestādē Rīgā.

Savukārt divus gadus vecs puika nogādāts pie mediķiem aizdomās par degšķidruma iedzeršanu. Pierīgā vecāki sastapuši savu divus gadus veco bērnu rokās turam atvērtu degšķidruma pudeli. Aizdomās, ka zēns to varējis iedzert, viņš nogādāts pie mediķiem pārbaužu veikšanai.

NMPD darbinieki pagājušajā diennaktī kopumā izpildīja 1128 izsaukumus, no kuriem 206 saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dabiskā izlase

  2. Attapīgs puisis, ko citu teikt. Jāzin taču, vai pietiks benzīna! Jūs jau to nepateiksiet precīzi, murmuļi, jāskatās pašam!

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+