×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. novembris, 2014
Drukāt

Ar Strēlnieku nav garlaicīgi! Horoskopa zīmes raksturojums, īpašības, ziedi (2)

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule caur Strēlnieka Zodiaka zvaigznāju iet no 22. novembra plkst. 11.38 līdz 22. decembrim plkst. 1.03.

No 23. novembra līdz 2. decembrim dzimušie ir uguns stihijas Strēlnieki un viņu zieds pēc ziedu horoskopa ir Gladiola.

Cilvēki, kas dzimuši šajā horoskopa zīmē, ir ļoti izdarīgi un strādīgi. Nelielās ar sasniegto. Savos uzskatos stingri un nelokāmi, pārliecināti, ka paši zina, kad ir taisnība un kad tās nav. Gladiolas visu savu dzīvi pavada, meklējot sevi. Te viņus piesaista kaut kas viens, te atkal kas cits. Viņiem patīk ceļot, iepazīt valstis, pilsētas un cilvēkus. Spējīgi pēkšņi aiziet no iesildītās vietas un doties labākas meklējumos. Nelabojami sapņotāji un romantiķi, lieliski stāstnieki un oratori.

No 3. līdz 12. decembrim dzimušie ir zemes stihijas Strēlnieki un viņu zieds ir Pienene.

Patīk saule, siltums – viss, kas saistīts ar dabas atmodu. Ideju ģeneratori, kas dažkārt šokē ar saviem progresīvajiem uzskatiem. Vienmēr stilīgi ģērbušies, patīk spilgtas krāsas. Tic saviem mērķiem. Darbā ar viņiem pastāvīgi kaut kas atgadās, jo pieņem lēmumus, nekonsultējoties ar priekšniecību. Ja tiek kritizētas, Pienenes spēj aizstāvēties ar reāliem darba rezultātiem. Taisnīgi, atklāti, saimnieciski un praktiski. Spēj ļauties jūtām, nedomājot par sekām, bet nav vējagrābšļi.

No 13. līdz 22. decembrim dzimušie ir gaisa stihijas Strēlnieki un viņu zieds ir Lotoss.

Lotosa zīmē dzimušie ir apdomīgi un akurāti. Pirms ko uzsāk, visu labi apdomā un izvērtē. Viņi ir talantīgi, ar neordināru domāšanu. Piemīt garastāvokļa svārstības, bet to apkārtējie var nepamanīt, jo Lotoss tur sevi pieklājības rāmjos. Nepatīk nekas ekstravagants un izaicinošs. Priekšroku dod klasikai, kaut gan paši to nemaz nepamana, spēj progresīvi domāt. Labi sarunu biedri, uzticīgi draugi un ģimenes locekļi. Ģimenē nedaudz konservatīvi. Iemīlas reti, bet patiesi.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Esmu mežāzis, bet decembrī dzimusi – tuvu strēlniekam. Kaut kā bieži atbilst strēlnieka raksturojums man.

  2. nu ļoti tiešs horoskops…esmu strēlieks

Draugiem Facebook Twitter Google+