×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. septembris, 2016
Drukāt

Ar vienu sitienu tiek pie ekskluzīva “Porsche” auto

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas golfa turnīru vēsturē pirmoreiz reģistrēts gadījums, kad spēlētājs ar pirmo sitienu jeb “hole in one” trāpījis bedrītē, tādējādi balvā iegūdams ekskluzīvo automašīnu “Porsche”, informēja apdrošināšanas sabiedrība “If Apdrošināšana”.

Pie ekskluzīvā auto 17.septembrī golfa laukumā “Viesturi” notikušajā starptautiskajā golfa turnīrā “Kazahstānas vēstnieka un Rietumu bankas kauss” tika Lietuvas golfa spēlētājs Rolands Gaidis.

“Uzņēmums, kas bija apņēmies nodrošināt ekskluzīvo auto, pat ja kādam golfa turnīra dalībniekam atgadīsies tik reta veiksme, bija apdrošinājis iespējamos izdevumus par auto un nekļūdījās. Šis atlīdzības gadījums tikai lieku reizi apstiprina apdrošināšanas iespējas samazināt nenoteiktību un pasargāt sevi no finansiāliem zaudējumiem arī tik unikālā situācijā, kādu pirms sacensībām spēja paredzēt vien retais,” stāsta “If Apdrošināšanas” pārstāvis Endijs Melecis.

Apdrošināšanas kompānijai tas izmaksājis 60 415 eiro.

Atbilstoši sacensību nolikumam automašīna “Porsche 718 Boxter S” kā īpašā sacensību balva tika apsolīta spēlētājam, kurš “pirmais ar pirmo sitienu bumbiņu iesitīs 7.bedrītē”. Lai gan ir aprēķināts, ka golfa spēlētāja iespējas iesist “hole in one” ir 13 000 pret vienu, tas tomēr izrādījās iespējams. Spēlētāja raidītā bumbiņa vispirms atsitās pret zemi, pēc tam – pret bedrītes karoga kātu, vēlreiz pret zemi un tad ieripoja bedrītē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+