Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Āraišos šovasar folkloras koncerts un radošās darbnīcas

Foto: amata.lvFoto: amata.lv

Sadarbībā ar nodibinājumu “Āraišu ezerpils fonds” Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā 2014. gada vasarā tiks
īstenoti divi projekti, vēsta Latvijas Nacionālais vēstures muzejs.

Projektu “Vasaras svētdienas kopā ar Vidzemes folkloras kopām” ar 1500 eiro atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds. Tā ietvaros muzejparkā noteiktos laikos uzstāsies ilggadējie sadarbības partneri – folkloras kopa “Dzieti” un citas Āraišu apkārtnē tuvākās folkloras kopas, arī Dzērbenes folkloras kopa “Māras bērni”, kas 22. jūnijā cels priekšā jestru “Alus programmu”.

Pateicoties “Kultūrvēsturiskās vides saglabšanas biedrībai” un tās biedriem Arsēnijam Šenrokam un Daumantam Kalniņam, vasarā muzejparkā tiks rīkotas arī piecas radošās darbnīcas, kurās varēs mācīties vai pilnveidot savas prasmes tāšu pīšanā, celaiņu darināšanā, ādas apstrādē, rotu gatavošanā un kokapstrādē. Projektu atbalstīja Amatas novada pašvaldība.

Savukārt Amatas novada projektu konkursā daļēji tika atbalstīts projekts 6. Āraišu svētku
norisei, kas notiks 26. jūlijā. Par šāgada svētku tēmu izvēlēta “Podi, medus senāk un šodien”.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un KalniņuDiriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+