Latvijā
Rīga

Asinis, zilumi, nobrāzumi un asaras: Trolejbusa durvīs iespiež četrus gadus vecu meitenīti 12

Foto – LETA

Trolejbusa durvīs iespiesta četrus gadus veca meitenīte. Bērna māte ir šokā par “Rīgas satiksmes” attieksmi, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Mamma Baiba raidījumam tāsta, ka ar bērnu steigusies uz 15. maršruta trolejbusu. Cilvēku apkārt bijis daudz un visi centušies tikt iekšā transportlīdzeklī. Māmiņai rokas bija aizņemtas ar iepirkuma maisiem, tāpēc viņa meitu droši palaidusi pa priekšu. Tomēr mirklī, kad Baibas meita ar vienu kāju jau bijusi iekšā trolejbusā, durvis vērušās ciet.

Asinis, zilumi, nobrāzumi un meitiņas asaras. Tā situāciju raksturo četrgadīgās meitenes mamma. Sieviete situācijā vaino nevērīgo šoferi, kurš vainīgs neesot juties itin nemaz.

“Es uzskatu, ka šoferis neskatījās spogulī, jo, kā var neredzēt, ka bērns ir jau iekāpis ar vienu kāju transportā,” raidījumam saka sieviete.

SIA “Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane uzsver, ka pasažieriem ir jāņem vērā, ka mirklī, kad atskan durvju aizvēršanās signāls, nekādā gadījumā nedrīkst no sabiedriskā transporta izkāpt vai iekāpt.

Savukārt māmiņa apgalvo, ka konkrētajam transportam skaņas signāla neesot bijis.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv