Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļoti veiksmīgs laiks mīlestībai. Astroloģiskā prognoze nedēļai 13.11.2017. – 19.11.2017. 16

Foto-Shutterstock

Astroloģiskā prognoze nedēļai 13.11.2017. – 19.11.2017.

Auns

Veiksmīga nedēļa ar mākslas pasauli saistītajiem Auniem. Pirmdien, otrdien būs iespējams uzlabot savas intīmās attiecības ar otro pusīti, kā arī gūt finansiālus panākumus, pateicoties sadarbības partneriem. Trešdien lielu lomu spēlēs estētiskās jūtas. Ceturtdien emocijas kļūs daudz intensīvākas, iespējama neobjektīva reakcija.

Vērsis

Nedēļas sākumā viegli izdosies saprasties ar cilvēkiem, būsi harmonisks saskarsmē. Priekšroku dod attiecībām “viens pret vienu”, nevis grupu aktivitātēm. Ceturtdien, piektdien saasināsies vēlme būt mīlētam. Piektdien – “nerisini” attiecības. Nedēļas nogalē izvairies no destruktīvām darbībām, ārzemju ceļojumos doties nav vēlams.

Dvīņi

Aktuāla būs vēlēšanās apvienot darbu ar izpriecām. No vienas puses, darbā vari tikt novērtēts un, iespējams, plūkt iepriekš padarīto darbu augļus, bet, no otras puses, pastiprināsies vēlme slinkot un baudīt kolēģu labvēlību. Nedēļas sākumā iespējams uzlabot darba apstākļus un attiecības ar kolēģiem. Piektdien – pabeidz iesāktos projektus.

Vēzis

Nedēļas sākums ļoti veiksmīgs mīlestībai, jaunu attiecību stiprināšanai. Iespējama peļņa, pateicoties radošai aktivitātei un spekulatīviem darījumiem. Labs laiks, lai uzlabotu attiecības ar bērniem. Piektdien nerīko mīlas drāmas. Nedēļas nogalē attiecībās ar partneriem un otru pusīti centies uzturēt savstarpēju cieņu un pieņemšanu.


Lauva

Nedēļas sākumā Lauvas sagaida miers un mīlestība ģimenes dzīvē. Var rasties vēlme investēt sava mājokļa labiekārtošanā un padarīt vidi, kurā mitinies, komfortablāku. Komunikācijā ar mīļoto un bērniem runā skaidru valodu, jo pārpratumu un līdz galam neizrunātu lietu dēļ iespējama vilšanās. Sestdien un svētdien atpūties no darbiem.

Jaunava

Ideju un domu apmaiņai būs liela nozīme, tāpēc esi atvērts komunikācijai. Pateicoties kādai informācijai, zināšanām vai specifiskām prasmēm, var rasties iespēja nopelnīt. Veiksmi un labklājību atnest var kāds radinieks. Lieliski darbosies kā vidutājs citu cilvēku nesaskaņu risināšanā. Nedēļas nogalē neiesaisties varas spēlēs ar mīļoto cilvēku.

Svari

Nedēļas sākumā gaidāmas lieliskas peļņas iespējas. Ļaujies iedvesmai un klausi intuīcijai. Pirmdien, otrdien līgumus slēgt nav īpaši ieteicams vai arī tad rūpīgi jāizvērtē sadarbības nosacījumi. Iespējams būs nopelnīt, tirgojoties ar precēm, kas rada drošības sajūtu un komfortu. Sestdien un svētdien pārspīlēta aktivitāte nav vēlama.

Skorpions

Šonedēļ būsi maigāks, pieņemošāks un mīlošāks, kā arī apmierināts ar sevi un savu vietu sabiedrībā. Peļņa gūstama, pateicoties personīgajam šarmam, autoritātei un zināšanām. Tavam pievilcīgumam būs liela nozīme apkārtējo acīs, tāpēc rūpējies par savu izskatu un imidžu. Nedēļas nogalē masu pasākumus labāk neapmeklēt.

Strēlnieks

Šonedēļ iespējami kādi slepeni mīlas kontakti vai sapņi par neaizsniedzamu mīlu. Pārlieka noslēgtība un kautrīgums jūtu izpausmēs var novest pie neapmierinātības. Iespējams izjust neuzticēšanos pret citiem cilvēkiem un neizpratni par paša jūtām un rīcības motivāciju. No nervu spriedzes vaļā varēsi tikt, izmantojot mākslas terapiju.

Mežāzis

Veiksmi, gandarījumu vai pat peļņu vari gūt, pateicoties grupu aktivitātēm, sadarbojoties ar domubiedriem, ar kuriem tevi vieno kopīgi mērķi un ideāli. Nedēļas sākumā orientējies uz ilgtermiņa projektiem. Savās domās būsi diezgan noslēgts un apkārtējiem nesaprotams. Pirmdien, otrdien uzmanīgi attiecies pret saņemto un sniedzamo informāciju.

Ūdensvīrs

Pieaugs to Ūdensvīru popularitāte, kas darbojas plašā mērogā. Nedēļas sākums veiksmīgs socializācijai un lai vērstos pie augstāk stāvošiem cilvēkiem. Pirmdien, otrdien nerisini naudas jautājumus. Komunikācijā ar draugiem neaizskar viņu personiskās vērtības, jo iespējama nesaprašanās. Sestdienas pēcpusdienā kal plānus jaunu sasniegumu gūšanai.

Zivis

Šonedēļ būsi visai sapņains un izklaidīgs. Aktivizēsies nepieciešamība būt mīlētam, pastiprināsies līdzjūtība. Panākumi un ienākumi iespējami, pateicoties sadarbībai ar ārzemēm vai ārzemniekiem. Nedēļas sākumā vientuļajām Zivīm būs iespēja satikt vai pamanīt savu mīlestību, visticamāk, tas var notikt saistībā ar ceļojumiem vai izglītību.

LA.lv